2726

من باشگاهی که میرم خیلی خوب و تمیزه .بزرگ و معروفه

بعد شهریه من کمتر میفته چون خواهرم مربیه من درصد اونو نمیدم. یعنی باشگاه وی ای پی اندازه معمولی میفته واسم

بعد یه سالی هست که میرم همیشه یه موصوعی ازارم میده اینکه من تپلم و کلا از موقع تولد که 5 کیلو بودم درشتم البته شکم اینا ندارم ولی کلا تپلم

خواهرم که مربی کلاسمونه کلاااا ظریفه و خب 4 ..5 برابر من ورزش می کنه و اندامش کاملا فیت

مشکلم اینه هر وقت کسی می فهمه من خواهرشم بعضیا میگن واااا پس چرا تو اینقد چاقی. چرا شکل اون نیستی.انگار قراره چون خواهریم من کپی اون باشم

و خیلی بچه ها به من توجه میکنن و گیر میدن بعضیاشون.به لباسم به ظرف ابم حتی

چون خواهر مربی ام

مثلا میگن اینو چرا پوشیدی اون بهتر بهت می اومد

ظرف اب خریدم بالاش قرمزه پایینش مشکی میگن شبیه ظرف نوشابس.

اینو به من میگن ولی تو کل کلاس درباره ظرف هیچ کس دیگه ای نظر نمیدن

ولی بدتر از همه همینه که میفهمن ما خواهریم به من میگن تو چرا چاقی اون لاغره

خواهرمم فقط میگه ولشون کن بی شعورن تو بیا ورزشتو بکن

ولی الان بعد یه سال دیگه من غیرقابل تحمل شده برام. 

چیکار کنم برم یه باشگاه دیگه کلا تنها ورزش کنم😢

کاربری دست یه نفره 😜 اونایی هم که میگن کاربریشون دو نفرست دروغ میگن در جریان باشین😎بدرود😎

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

سر موضوع به این مسخره ایی میخای باشگاتو عوض کنی😑دهن این ملت همیشه بازه ول کن تو

مهرادم شیر پسرم نور چشمانم روزی مردی میشوی جانِ مادر یادت بماند برای مرد شدنت جوانی ام را داده ام ثمره جوانی ام از تو انتظاری ندارم جز اینکه همیشه همینطور مرد باشی یه مرد واقعی💪❤️ مهرانای عزیز تر از جونم دختر قشنگم دلبرکِ زیبا روی مادرعزیزِ لحظه های مادر بهارِ زندگیِ مادر سنگِ صبورِ لحظه هایِ دلتنگی مادر، تو همون معجزه خدا به ما هستی❤️
امان ازین زنای فضوله باشگاه چه ودزشی میکنی شما؟

پیلاتس. بدنسازی

کاربری دست یه نفره 😜 اونایی هم که میگن کاربریشون دو نفرست دروغ میگن در جریان باشین😎بدرود😎
یه سال  رفتی  باشگاه لاغر نشدی

چرا خیلی لاغرتر شدم ولی مث خواهرم نشدم خیلی فرق داریم هنوز

اصلا قیافمون با هم فرق داره و قدمون

خب نگین که خواهرین چه دلیلی همه بفهمن ؟؟؟؟

من به کسی نمیگم اما خواهرم میگه

2706