2733
2734
عنوان

دوستان یه ماه ریزش موی شدید دارم😫😫

| مشاهده متن کامل بحث + 330 بازدید | 50 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه والا شش هفته گفت باید بزنی هفته ای یدونه بیوتین و یدونه بپانتین سه هفته زدم هنوز که هیچ هیچ

عزیزم من شنیدم این امپولا کورتون داره زیاد خوب نیست.خواهرم زد هم چاق شد هم صورتش جوش زد.حتی پزشک داروخانه هم گفت توصیه میکنم تزریق نکنید.بازم تحقیق کن.

دراین زمانه بی هیاهوی لال پرست...خوشا به حال کلاغان قیل و قال پرست...چگونه شرح دهم لحظه لحظه خودرا...برای این همه ناباور خیال پرست
تا زمانی که قرص شیمیایی بخوری، فقط تا زمانی که استفادش کنی تاثیر داره. باید از راه طب سنتی درمان کنی ...

ممنون، الان سه ماهه که دارم ایزی آیرون میخورم (قرص آهن)،باید بگم برام آزمایش هورمونی بنویسه

2731
نه والا شش هفته گفت باید بزنی هفته ای یدونه بیوتین و یدونه بپانتین سه هفته زدم هنوز که هیچ هیچ

درمانت رو کامل کن انشالله اثر داره

سقراط میگه:وقتی دیدید سایه انسان های کوچک در حال بلند شدن است... بدانید آفتاب سرزمین شما در حال غروب کردن است.
2738
نه اول رژیم  یه چکاپ دادم سه ماه و نیم گذشته از رژیم دیگه چکاپ ندادم

باید برات آزمایش مینوشت.دکترت سرسری گرفته.یه دکتر دیگه هم برو.معمولا ریزش مو رو اول آز مینویسن ببینن دلیلش کمبود ویتامینه هورمونیه چیه به نسبت اون دارو تجویز میکنن

سقراط میگه:وقتی دیدید سایه انسان های کوچک در حال بلند شدن است... بدانید آفتاب سرزمین شما در حال غروب کردن است.

درد نداره؟ من از فردا میخوام بزنم

یک عدد لپ چالی هستم😊   (کاربر تقریبا قدیمی😁)
جدی؟من فکر میکردم فقط ویتامین های گروه ب هستن

منم همینجور.ولی پزشک داروخانه ب من گفت.

دراین زمانه بی هیاهوی لال پرست...خوشا به حال کلاغان قیل و قال پرست...چگونه شرح دهم لحظه لحظه خودرا...برای این همه ناباور خیال پرست
2706