2726

دکتر برای آمپول بیوتین و بپانتین داده سه هفتس میزنم هنوز اثری نداره، تجربه ای دارید؟ بنظرتون این آمپول ها اصلا اثرگذار هست یا نه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
فکر نکنم تاثیر بزاره ریزش موی من بخاطر رژیم هست و احتمال زیاد کمبود ویتامین دیگه

آزمایش دادی؟باید برات آز مینوشت ببینه از کمبود چیزی هست یا دلیل دیگه داره

سقراط میگه:وقتی دیدید سایه انسان های کوچک در حال بلند شدن است... بدانید آفتاب سرزمین شما در حال غروب کردن است.

تا زمانی که قرص شیمیایی بخوری، فقط تا زمانی که استفادش کنی تاثیر داره. باید از راه طب سنتی درمان کنی

من هفته پیش بخاطر ریزش مو رفتم آزمایش دادم. رفتم پیش دکتر عمومی، گفتم آزمایش خون، ویتامین ها و آزمایش هورمون برام بنویس.

حتما برو آزمایش بده، اگه از کمبود آهن یا ویتامین هاست، قرص آهن و ویتامین ها رو استفاده کن.

اگه هورمون مردانت زیاده (موهای زائد، کم پشتی موی سر) داری، با داروهای طب سنتی درمانش کن (تاکید میکنم داروی شیمیایی نه!)

نتیجه آزمایشتو ببر پیش دکتر طب سنتی برات ماسک موی گیاهی تجویز میکنه. بعد از 2 ماه استفاده، همه موهات برمیگرده

2706