1472
1459

🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔

درناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی                                           خر از کشتی بابات برات                                             دست تکون میده!😐

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

الان دختر شنقلش میره میگه پریسسسسسیماجونم ننم زبون باز کرده 😐😐😐😐😐😐😐

وقتی به یه ادم افسرده میگین خودت نمیخوای حالت خوب شه تلاش کن واسه حال خوب عین این میمونه به یکی که دست نداره بگید زورر بزن دست در بیاری همینقدر احمقانه و مضحک ://بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم
1473

اووووووو انقدر مهمه؟😐

آقایونی که درخواست دوستی میفرستین ، واقعا درونه من چه چیزی میبینین ک فکر میکنین میشینم درد و دلتونو گوش میکنم  اگه خیلی دلتون پره خب برید بشینین تو دسشویی  با تشکر مرسی اه  
1449
1476
چی ماله تویه🤔

😂😂😂انيس گفت

جنساي دخترشو گردن گرف

ديالوگشو گفتم

تو ميتوانستى به چشمانم نگاه كنى و گلويم را با چاقويى تيز ببرى و من ميتوانستم در آخرين  نفس از تو بخاطر خونى شدن دستهايت معذرت بخواهم........
1450