2410
2553
[QUOTE=107750780]از چه نظر   چرا یکی ارتشی میگن به یکی نیروی انتظامی

خب شغلاشون کاملا متفاوته

ارتش کلا تو پادگانه و شغل اصلیشون زمان جنگ ایجاب میشه الان ۷ صبح میرن پادگان ۲ میان

اما نیرو انتظامی پلیسه کارش تو کلانتریه و کارش برخورد با مجرماس و اکثرا کسایی که گشت هستن کارشون شیفتیه 

واقعا نمیدونی🤐

تو کتابامون هم بود که

نیروی نظامی ما سه دسته ان ارتش، نیروی انتظامی،سپاه

هر کدوم وظایفشون فرق داره البته در کل یکی هست وظایفشون

همشونم زیر نظر رهبرن.

حقوقاشونم خیلی فرق داره

ارتش بعد نیرو انتظامی بعد سپاه 

از کم ب زیاد حقوقاشون🙄

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
ارتش نیروی ذخیره آماده باش  و نیرو انتظامی مسئول امنیت  و نظم .من شوهرم نیرو انتظامی هستش ...

اونیکه تو قسمت اعزام سربازه یا مثلا شیفت سربازارا رو مینویسه اونجا ارتشه؟

نیرو انتظامی پلیش شهریه برای امنیت داخلی و مقابله با جرائم

ارتش برای تهدید های خارجی و وظیفش پاسداری از امنیت از تمامیت ارضی کشوره

وقتی جنگ بشه ارتش و سپاه میرن جنگ نیروی انتظامی نمیره جنگ

"من بسیار ثروتمند، بسیار، زیبا و بسیار غمگینم" ................................................................................................................ می توان همچون عروسک های کوکی بود/با دو چشم شیشه ای دنیای خود را دید/می توان در جعبه ای ماهوت/با تنی انباشته از کاه/سالها در لابلای تور و پولک خفت/می توان با هر فشار هرزه دستی/بی سبب فریاد کرد و گفت/"آه من بسیار خوشبختم"
2714
اونیکه تو قسمت اعزام سربازه یا مثلا شیفت سربازارا رو مینویسه اونجا ارتشه؟

سربازی میتونه هم تو نیروی انتظامی باشه هم تو ارتش هم تو سپاه بستگی داره کجا بیوفته طرف

"من بسیار ثروتمند، بسیار، زیبا و بسیار غمگینم" ................................................................................................................ می توان همچون عروسک های کوکی بود/با دو چشم شیشه ای دنیای خود را دید/می توان در جعبه ای ماهوت/با تنی انباشته از کاه/سالها در لابلای تور و پولک خفت/می توان با هر فشار هرزه دستی/بی سبب فریاد کرد و گفت/"آه من بسیار خوشبختم"