2726
عنوان

گن بارداری

75 بازدید | 5 پست

بچها کسی تاحالا از گن بارداری واس بالا کشیدن جفت استفاده کرده ینی جفتی که پایین باشه میکشه بالا؟ضرری نداده واس بچه؟

مهرادم شیر پسرم نور چشمانم روزی مردی میشوی جانِ مادر یادت بماند برای مرد شدنت جوانی ام را داده ام ثمره جوانی ام از تو انتظاری ندارم جز اینکه همیشه همینطور مرد باشی یه مرد واقعی💪❤️ مهرانای عزیز تر از جونم دختر قشنگم دلبرکِ زیبا روی مادرعزیزِ لحظه های مادر بهارِ زندگیِ مادر سنگِ صبورِ لحظه هایِ دلتنگی مادر، تو همون معجزه خدا به ما هستی❤️

من میزاشتم...شکم بند بارداری

من از ۱۲ هفته استفاده کردم تا همین چند هفته پیش

هم جفتم رفت بالا هم سرویکسم

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘
من میزاشتم...شکم بند بارداری من از ۱۲ هفته استفاده کردم تا همین چند هفته پیش هم جفتم رفت بالا هم س ...

شکم بند با گن فرق داره مگه

مهرادم شیر پسرم نور چشمانم روزی مردی میشوی جانِ مادر یادت بماند برای مرد شدنت جوانی ام را داده ام ثمره جوانی ام از تو انتظاری ندارم جز اینکه همیشه همینطور مرد باشی یه مرد واقعی💪❤️ مهرانای عزیز تر از جونم دختر قشنگم دلبرکِ زیبا روی مادرعزیزِ لحظه های مادر بهارِ زندگیِ مادر سنگِ صبورِ لحظه هایِ دلتنگی مادر، تو همون معجزه خدا به ما هستی❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
فک نمیکنم

اهان ممنون❤من جفتم پایینه میگن ببند میکشه بالا گفتم بپرسم واسه بچه ضرر نداشته باشه.

اهان ممنون❤من جفتم پایینه میگن ببند میکشه بالا گفتم بپرسم واسه بچه ضرر نداشته باشه.

نه ضرری نداره اصلا فقط نباید خیلی محکم ببندی

خواهش میکنم گلم

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘