2726
عنوان

خانمای گل بیایید اینو بخونید

77 بازدید | 9 پست

سلام دوستان گلم. یه جایی خوندم در مورد گناهان جدید و خاصی که با سرعت در حال انتشار هست باید زودتر اقدام بشه و اون گناه خاص زودتر در نطفه خفه بشه.راستش اگر به فعالیت های جدید آرایشگاههای زنانه دقت کنید فضای اسفناک این محیط ها رو نمیتونید تحمل کنید.خدمات کاشت ناخن و مژه ولیفتینگ ها که با چسب انجام میشه،اپیلاسیونهای بکینی و.. پرسینگ ها و... که به سرعت نور در حال افزایشه.مدیر اسبق شبکه ی فارسی و ا ن میگه برای نابودی خانواده باید اول مادر خانواده رو به لجن کشید.آرایشگاههای ما الان دارن بین زن و طهارت و عبادت فاصله میندازن .دارن تو زمین دشمن بازی میکنن و البته کاسبی خوبی هم دارن.چی به سر ِغسل های حیض و جنابت و استحاضه و نفاس این خانم های ناخن کاشته میاد؟ اگر نطفه ای در  حالتی که غسل جنابت و حیض به گردنشون هست بسته بشه چی به سرِ اون بچه میاد؟تکلیف نمازهای قضا شده چی میشه؟

این واقعا درده...اینکه آرایشگاههای کوچه پس کوچه ی ما دارن تند تند با پکیج های آف خورده و تخفیفات زیاد این خدمات رو میدن و افراد بعضاً متشرع گول فتوا های ساختگی مراجع رو میخورن و ...

من سعی کردم تو هر گروه یا کانال آرایشگاهی عضو هستم این نکته رو تذکر بدم.بعضی جاها با این سوال که آیا این خدمات نماز داره یا نه، سعی کردم به چالش بکشونم شون.خیلی هاش از همون فتوای ساختگی استفاده کردن.گفتن مراجع گفتن به صورت جبیره وضو بگیرید😳😳😳😳

و من هم فتوای درست همون مرجع رو براشون فرستادم:بنا براحتیاط واجب هر طور شده باید مانع برداشته شود و اگر اصلا امکانش وجود نداشته باشد باید تا وقتی که برداشتن مانع ممکن شود وضو جبیره انجام شود و بعد از برداشتن مانع تمامی نمازهای این مدت قضا شود.

یکی دو تای دیگه هم پیامهام رو پاک کردن.رفتم توی سایت دیوار که ماشاا... پر بود از آگهی کاشت.به یکی دوتاشون تو چت دیوار پیام دادم که این کار حرامه و مصداق تعاونوا علی الإثم و العدوان هست و پول این خدمات هم به گفته ی مراجع حرامه.البته خیلی محترمانه و غیر مستقیم تر گفتم.خانمه هر توهینی لایق خودش بود بهم کرد 😔

همه این حرفا رو زدم که ازتون به عنوان یه خواهر کوچیکتر بخوام از آرایشگاهها غافل نشید.تا میشه تو دیوار و گروهها اونا به چالش بکشید.فتوای درست مراجع رو تو گروهها پخش کنید و خلاصه سکوت نکنید که اون دنیا در برابر خدا مسئول نباشیم ....

امر به معروف باید همه جا باشه ... ببخشید خیلی حرف زدم😔

نشر واجب

خدا همیشه با ماست... برا تعجیل در ظهور یه صلوات میفرستی؛ممنون. خداوندا مهربان پروردگارم سپاس گذارم

عزیزم من به شخصه صحبت‌های شما رو قبول دارم. ولی تاپیکتو قفل کن لطفا. چون آخرش به دعوا و توهین میرسه.

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    
عزیزم من به شخصه صحبت‌های شما رو قبول دارم. ولی تاپیکتو قفل کن لطفا. چون آخرش به دعوا و توهین میرسه.

میخوام خانما مطلع بشن نمیدونم کار درستی هست تاپیک باز باشه یا نه یه نفر هم به فکر فرو بره خودش خیلیه 

خدا همیشه با ماست... برا تعجیل در ظهور یه صلوات میفرستی؛ممنون. خداوندا مهربان پروردگارم سپاس گذارم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

امر به معروف و نهی از منکر هم شرایط خودشو داره. یکیش اینه که بدونید تذکر شما مثمر ثمر خواهد بود. یکی اینکه بدونید باعث ایجاد یه مشکل دیگه (دعوا و توهین) نمیشه و ...

توی این سایت فقط در حد یه تاپیک زدن و قفل کردنش شاید بشه کاری کرد. بیشتر از این باعث دعوا میشه و در نهایت میترکه...

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    

کاشت ناخن غسل نداری نماز و روزه نداری نماز نمیخونی به کنار روزه نمیگیری به کنار ولی غسل نداشتن خیلی بده خانمایی که شیر به بچه میدید تو اقدام هستید مادر و همسر خونه هستید حواستون هست!

میخوام خانما مطلع بشن نمیدونم کار درستی هست تاپیک باز باشه یا نه یه نفر هم به فکر فرو بره خودش خیلیه ...

تاپیک قفل هم باشه باز قابل خوندنه. 

کسی که براش غسل و وضو ونماز مهمه نباید کاشت انجام بده. اینجا دیدم خانومه مینویسه میشه با کاشت؟یکی فتوا میده دلت صاف و با خدا باشه میشه😕

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
کاشت ناخن غسل نداری نماز و روزه نداری نماز نمیخونی به کنار روزه نمیگیری به کنار ولی غسل نداشتن خیلی ...

عزیزم خیلیا اصلن این چیزا براشون اهمیت نداره گلم

اسمش را خودکشی نگذار...حتی نهنگی مثل من٬که عمق اقیانوس را دیده ٬دلش برای سواحل تو تنگ میشود...!