1428
1363
عنوان

زنگ زدم به عراق سیم

112 بازدید | 11 پست

گفتم سلام ۲تومن شارژ داشتم 

قطع شد پیام اومد شارژ تموم شد🤐🤐🤐🤐

‏تو خیابون مامانم منو دوس پسرمو دیداومد جلو دست گذاشت رو شونه پسره گفت: من ریدم تو سلیقت با این دوس دخترپیدا کردنت آقاپسر  

اره دیگه گلم خارج از کشوره .با واتساپ حرف بزنید 

اصلا حسین (ع) جنس غمش فرق میکند،این راه عشق،پیچ و خمش فرق میکند😔 زینب (ع)به کسی که مردم با هزار ترس و لرز به او ((یا امیرالمومنین))میگفتند،خطاب میکند،که یا یزید!به تو میگویم :هر حقه ای که میخواهی بزن و هرکاری میتوانی انجام بده اما یقین داشته باش که اگر میخواهی نام مارا در دنیا محو کنی،نام ما محو شدنی نیست؛انکه محو و نابود میشود تو هستی!                     دیدند عجب!قبر حسین هم مصیبتی برای ما شده .تصمیم گرفتند که قبرش را از بین ببرند قبرش را خراب کردند تمام آثار آن را محو کردند پستی بلندی های زمین را یکسان کردند به محل قبر اب انداختند  به طوری که احدی در آن سرزمین نفهمد که قبر حسین در کدام نقطه بوده است،اما مگر شد؟در طول تاریخ هرکسی که در مقابل  امام حسین  ایستاد ،خود به پایان رسید.                                دشمنت کشت ولی  نور تو خاموش نشد،آری آن جلوه که  فانی نشود نور خداستمکتب ما مکتب حسین است وقتی که فرمود:یا الدعی ابن الدعی ،قد رکز بین اثنیتن ،بین السله و الذله و هیهات منا الذله.....

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

1432
😂😂😂😂معلومه دیگه

چقدز من ۱۵روز و باید شارژ بزنم یعنی😱

‏تو خیابون مامانم منو دوس پسرمو دیداومد جلو دست گذاشت رو شونه پسره گفت: من ریدم تو سلیقت با این دوس دخترپیدا کردنت آقاپسر  
اره دیگه گلم خارج از کشوره .با واتساپ حرف بزنید 

اینترنت انتن نمیده😢

سلام سلامتی میاره😅

تابرگرده من باید برا شارژ برم گدایی

1376
چه گرون😐😐😐

من فک میکردم ۸۰۰تومنه

میگن ۶هزززاررر تومن😒