2703
2553
عنوان

هزار راه نرفته

128 بازدید | 6 پست

هزار راه نرفته

محور اصلی «هزار راه نرفته»؛ «خانواده» است و این برنامه به صورت علمی، شفاف و مصداقی با حضور کارشناسان و اساتید هیات علمی دانشگاه های شهید بهشتی و تهران به موضوعات مربوط به روابط والدین با نوجوانان و تاثیر آن در آینده زندگی مشترک آنها، شاخصه های انتخاب صحیح همسر...

زمان پخش : شنبه تا چهارشنبه ساعت ۱۹:۳۰

تروخدا اینایی که همش از شوهر و مادر شوهر و خواهر شوهر وخیانت و  قهر شوهرو ژل نزدن و نوشابه زیر باسنتون گذاشتن و .....اووووووه زیاده ،خلاصه همه ی اینایی که تاپیک میزنین شاکی هستین این برنامه رو ببینین.

اونوقت میبینن مردم چه مشکلات جدّیی دارن و شما از هیچ برای خودتون مشکل تراشیدین.در ضمن کارشناس هایی داره که راهکارهاشون واقعا زندگیاتون و دیدگاهاتون تغییر میده ....

از همه مهمتر دیگه اینجا با اعصاب روان ما بازی نمیکنید.مرسی اَه 🤯

شب تاریک و سنگستان و مو مستقدح از دست مو افتاد و نشکستنگهدارنده‌ اش نیکو نگهداشتو گرنه صد قدح نفتاده بشکست😊😊😊

یادم رفت کامنتارو قفل کنم ☹☹☹

الان نمیشه؟؟؟

شب تاریک و سنگستان و مو مستقدح از دست مو افتاد و نشکستنگهدارنده‌ اش نیکو نگهداشتو گرنه صد قدح نفتاده بشکست😊😊😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
شما خودتم احتیاج داری اعصابت خیلی قوی نیستا

چشم خانم دکتر😏

تکرار برنامه کی هست؟

نمیدونم یا تو سایت شبکه ۲ نگاه کن 

یا رو کنترل یه دکمه ای هست برنامه های شبکه هارو نشون میده چه ساعتی پخش میشن اونو بزن.تلویزیون سونی اسم دکمش guide باید باشه سامسونگم فک کنم epg فک کنم