2726
عنوان

مادرشوهر

525 بازدید | 32 پست

ازش بدم میاد از روزی که مجبورمون کرد خونشون بشینیم دیگه ازش بدم میاد امشبم زنگ زد برم خونسون و از اونجا بریم خونه اقوامشون نرفتم قبلا هرروز بهش زنگ میزدم الان اصلا

اعصابم خورده از دستشون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

آره عروسای نی نی سایتی همه از مادرشوهر بدشون میاد...

مادرشوهرا هم از عروسا 🤭

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
خودت چی؟ 

من با سیاست حلش کردم .الحمدالله همه چی خوبه 😊

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
دقیقا منم  اینجوری سدن قبلا خیلی  باهاش خوب بودم و  همیشه پیش هم بودیم ولی  الان ...

منم😟اسمش میاد بدنم میلرزه بیشور

کتاب خون های گلم‌ کتابزندگی پس ازمرگ رو اگه نخوندین حتما بخونین😍
آره عروسای نی نی سایتی همه از مادرشوهر بدشون میاد... مادرشوهرا هم از عروسا 🤭

مادرشوهر من تکه. ماهه.عشششقه.

هیچ بدی ب من نکرده طفلی

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

خیلی پرتوقعه روزی که رفتم پاگشا خونه بابام من رفته بودم یهو شوهرم زنگ زد با عصبانیت گفت مامانم میگه من نمیام رسمه که عروس با مادرشوهر بره چرا بیخبر رفتین😏

همه مراسمامو کوفتم کرد

2706