1421
1389

سلام دوستاي خوبم

دختر من تو تمام درساش خوبه ولي رياضي رو هر چقدر تمرين ميكنه تغييري نميكنه و كند هست و بسيار وابسته به من

راه كار چي دارين؟

خانوما خبر دارید فرش ارزون شد ؟

1401

سلام گلم من معلم تقویتی ریاضی پایه هفتم هستم

به دانش آموزام یه کتاب معرفی کردم و هرجلسه از روی اون کتاب باهاشون ریاضی کار میکنم

و بهشون گفتم که هر شب باید ۵ تا مسئله ریاضی بنویسن از مباحث جلسه قبل اینجوری واسشون مرور میشه

به نظر من یا کلاس خصوصی ببر دخترت رو یا یه آموزشگاه خوب ثبت نام کن

دانش آموزای من تابستون که اومدن کلاس همه ریاضی هاشون در حد ۱۰ به پایین بود الان خدا رو شکر اکثرا بالای ۱۵ هستن😍😍 من واقعا با جون و دل بهشون درس میدم🤗

در خانه ی ما 💒 ابراز احساسات 💏 بوسیدن💋 و در آغوش گرفتن 💖 مانند نفس کشیدن ، بدیهی و ضروری ست!😍👫💍 یک جهان 🌍 ۹ سیاره 🌌 ۲۰۴ کشور 👀 ۸۰۹ جزیره 🏝 ۷ دریا 🌊 و من افتخار آشنایی با تو را داشتم! 😍👫💕
1394
سلام گلم من معلم تقویتی ریاضی پایه هفتم هستم به دانش آموزام یه کتاب معرفی کردم و هرجلسه از روی اون ...

ممنونم عزيز دلم

دختر من تايم كلاس رو نداره متاسفانه

معلم رياضيش هم فوق العادست

اما حس ميكنم گوش نميده 

شايدم ياد نميگيره

نميدونم

1396
ممنونم عزيز دلم دختر من تايم كلاس رو نداره متاسفانه معلم رياضيش هم فوق العادست اما حس ميكنم گوش ن ...

عزیزم خب ببرش پیش یه مشاور مطمئن باش خیلی تاثیر داره

😍

در خانه ی ما 💒 ابراز احساسات 💏 بوسیدن💋 و در آغوش گرفتن 💖 مانند نفس کشیدن ، بدیهی و ضروری ست!😍👫💍 یک جهان 🌍 ۹ سیاره 🌌 ۲۰۴ کشور 👀 ۸۰۹ جزیره 🏝 ۷ دریا 🌊 و من افتخار آشنایی با تو را داشتم! 😍👫💕
تو نت خوندم علائمش رو داره

ای بابا نت ی مشت چیزی هستش که ....

باید مطابق رفتار و عملکرد دخترت پیش رفت 

از اول ابتدایی مشکل داشت درست 

بعدش سه ماه تعطیلی 

بعد پایه دوم 

بعد انگ پیش فعالی بازیگوشی و... 

و

پایه های دیگه 

1339