2726
خصوصی برای سزارین  گاندی ، دی ، لاله ، نیکان ، بهمن برای طبیعی  گاندی ، نیکان، محب کوث ...

عزیزم گاندی ک هزینش خیلی بالاست میخوام نیمه خصوصی باشه ک دفترچه تامین اجتماعی هم قبول کنن بیمه تکمیلی نداریم اگه داشتیم خیلی دوس داشتم برم گاندی 

من و داداشم دوقلو هستیم) در حال قدم زدن بودیم. داداشم چند متر جلوتر از من راه می رفت. یارو اول داداشم رو دید بعد اومد جلوتر من رو دید و گفت: دوقلو‍‍یید؟ پ ن پ اجسام از آنچه در آینه می بینید به شما نزدیک تر هستند!حالا خدا دوتا نینی خوشگل گذاشته تو دلم نینی هامم بدنیا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی چی سزارین نمیکنن.دوقلو ریسک داره.احتمالانودوپنج درصدسزارین میشین..نگران نباش..هزینه الکیم نده

نه به منم گفت طبیعی یه دکتر 

گفت ۳۶ هفته یه سونو میکنیم ببینم وضعیتشون چه جوره 

البته اینا میخوان که ما به اجبار پول بدیم سزمون کنن😐

❤️👶🏻الهي شكر 👶🏻❤️ اللهم صل علي محمد وآل محمد وعجل فرجهم 
نه به منم گفت طبیعی یه دکتر  گفت ۳۶ هفته یه سونو میکنیم ببینم و۱عیتشون چه جوره

شمام دوقلو بارداری ؟

من و داداشم دوقلو هستیم) در حال قدم زدن بودیم. داداشم چند متر جلوتر از من راه می رفت. یارو اول داداشم رو دید بعد اومد جلوتر من رو دید و گفت: دوقلو‍‍یید؟ پ ن پ اجسام از آنچه در آینه می بینید به شما نزدیک تر هستند!حالا خدا دوتا نینی خوشگل گذاشته تو دلم نینی هامم بدنیا 
2728
عزیزم گاندی ک هزینش خیلی بالاست میخوام نیمه خصوصی باشه ک دفترچه تامین اجتماعی هم قبول کنن بیمه تکمیل ...

عزیزم 

همشون در یه حده هزینه هاشون 

البته برای شما دوقلوئه 

ولی محب کوثر و بهمن تو خصوصیا ارزونتره

خوشبختی یعنی دوتا پسر کوچولو‌ تو خونت داشته باشی ❤️
نه به منم گفت طبیعی یه دکتر  گفت ۳۶ هفته یه سونو میکنیم ببینم و۱عیتشون چه جوره

شمام دوقلودارین؟الهی

خب ازحالاک نمیگن سزارین ...هفته ی اخرمیگن.

الان سعی میکنن همه زایمان طبیعی داشته باشن..سهمیه ی دکترابرای سزارین کمه فقط میزارن برای موارد خاص و دوقلویی

عزیزم  همشون در یه حده هزینه هاشون  البته برای شما دوقلوئه  ولی محب کوثر و بهمن تو ...

محب کوثر منظورت اونی ک تو کرجه اونو میگی ؟

بله 

عزیزم چند هفته ای ؟

شمام دوقلودارین؟الهی خب ازحالاک نمیگن سزارین ...هفته ی اخرمیگن. الان سعی میکنن همه زایمان طبیعی دا ...

نه دکتر خودم گفته هفته ۱۸ گفت دوقلویی ای وی اف هم کردی سزارین میشی 

ولی چون مطبش خیلی شلوغه میخواستم عوض کنم رفتم یه دکتر دیگه اون گفت طبیعی 

❤️👶🏻الهي شكر 👶🏻❤️ اللهم صل علي محمد وآل محمد وعجل فرجهم 
من پزشکم مردمه  والا تو مطبش خیلی پرسو جو کردم اکثرا ناراضی بودن خودمم موندم

از بیمارستان ناراضی بودن یعنی منک تعریف شنیدم 

۲۳ هفته تازه رفتم‌

شمام ترشحات آبکی دارید من الان دو هفتس اینجوری شدم وزنشون چقدر بود تو ۱۸ هفته 

2706