2703
2553

من تو یه کاری ثبت نام کردم یه سایتی هست تحقیق کردیم در موردش قانونیه

فروش لوازم ارایشی 

به من دوتا کار دادن گفتن هر کدومو میتونی بردار 

بکیش فروش لوازم اون است که اگه بتونم بفروشم ازشون پورسانت دریافت میکنم ک من قبول نکردم 

یکی دیگه اینکه باید هرروز ۵۰تا شماره در خصوص ناخن کار تاتو کار و ارایشگاه ها و لوازم ارایش فروش ها پیدا کنم تو یه لیست بنویسم بفرستم براشون (بعد بهشون پیام بدم تو واتساپ )

حالا من درگیر اینم که من هرروز ۵۰تا شماره که پیدا کردم فرستادم چجوری هرروز ۵۰تا شماره پیدا کنم اخه تو نت دیوار و شیپور 

اصلا ۵روز تونستم پیدا کنم بقیه ی روزا چی 

به نظرتون کار رو قبول کنم یاانصراف بدم؟

حقوقشم نگاه میکنن به کارم بعدش بگن چند ولی راضی کننده اس 

به نظرم اینا چرت تو درواقع داری بازاریابی میکنی واسشون ولی چون غیر حضوری خیلی سخت پیدا کردن ....اگه ب بازاریابی علاقه داری برو حضوری انجام بده دوست من کار میکنه ماهی ۱۲۰۰ گیرش میاد تازه تهرانم دوبار فرستادنش واسه دوره با هزینه خودشون.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
تو تبریربازاریابی حضوری یک میلیون و هشتصد 

یه تک نیت باز کن ببین چجوری میشه کارت خب 

ولی من اصلا ب بازاریابی اعتقاد ندارم خیلی سخته میتونی فروشندگی کنی تو بوتیک ها برات بهتره و راحتتر با هزار نفرم سر و کله نمیزنی

دیگه کاره فرضا از پسش پر نیای میای بیرون اگه کار دیگه سراغ نداری فلان ادامه بده همینو دیدی واقعاااااا نیست برو سر اون یکی کار  اگه دوست داری

فعلا زنگ بزن به دوستا و دختر خاله و ... ازشون شماره کسایی که میشناسن بگیر بعدم برو از تو خیابون بردار بعدم از پیجای اینستا بعد نت

2714