2726

ممنون میشم یه نگاه به پری اکلامپسی کنین زده 1به40نفر

همراه شو عزیز...همراه شو عزیز...تنها نمان به در.کین درد مشترک...هرگز جداجدا درمان نمی‌شود.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم تو نت سرچ کن همه چی میاد.

عزیزای دلم با دلای پاکتون دعام کنید واگه خواستین یه صلوات واسه برآورده شدن حاجتم بفرستین...ان شاءالله ک حاجت روا بشید ممنون ازهمتون مهربوناا😘
2728

میبینی کسی جواب نداده حتما اطلاع ندارن منم تو نت نگاه کردم بیماریه خطرناکیه واسه مادر اگه خدای نکرده بگیره.کی وقت دکترشونه؟زودتر نشون بدید خیالتون راحت شه

عزیزای دلم با دلای پاکتون دعام کنید واگه خواستین یه صلوات واسه برآورده شدن حاجتم بفرستین...ان شاءالله ک حاجت روا بشید ممنون ازهمتون مهربوناا😘
میبینی کسی جواب نداده حتما اطلاع ندارن منم تو نت نگاه کردم بیماریه خطرناکیه واسه مادر اگه خدای نکرده ...

صبح وقتشه 

همراه شو عزیز...همراه شو عزیز...تنها نمان به در.کین درد مشترک...هرگز جداجدا درمان نمی‌شود.

ان شاءالله ک هیچی نییس عزیزم رفتی ب منم خبر بده

عزیزم رفتین دکتر،؟چیشد؟