2737
2734
عنوان

کندر برای بهتر شدن حافظه تاثیر داره؟

21968 بازدید | 57 پست

کسی تا حالا کندر مصرف کرده و تاثیرشو روی حافظه و حواس و تمرکز دیده باشه و حس کرده باشه؟

من به دست های خدا خیره شدم معجزه کرد.

اره عزیزم کندر باعث افزایش هوش میشه خانوم باردار کندر بخوره بچش باهوش میشه البته فقط چنتا ام اس دارا بخورن بیماریشون خوب میشه کندر خیلی خواص داره استادمون گفته فقط همینو یادمه

قُلْ يَا عِبَادِيَ الَّذِينَ أَسْرَفُوا عَلَىٰ أَنفُسِهِمْ لَا تَقْنَطُوا مِن رَّحْمَةِ اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ يَغْفِرُ الذُّنُوبَ جَمِيعًا إِنَّهُ هُوَ الْغَفُورُ الرَّحِيمُﺑﮕﻮ: ﺍﻱ ﺑﻨﺪﮔﺎﻥ ﻣﻦ ﻛﻪ ﺑﺮ ﻧﻔﺲ ﺧﻮﻳﺶ ﺗﺠﺎﻭﺯ [ﻭ ﺳﺘﻢ] ﻛﺮﺩﻩ ﺍﻳﺪ! ﺍﺯ ﺭﺣﻤﺖ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻧﻮﻣﻴﺪ ﻧﺸﻮﻳﺪ. ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻫﻤﻪ ﻱ ﮔﻨﺎﻫﺎﻥ ﺭﺍ ﻣﻲ ﺑﺨﺸﺪ، ﺯﻳﺮﺍ ﻛﻪ ﺍﻭ ﺑﺴﻴﺎﺭ ﺁﻣﺮﺯﻧﺪﻩ ﻭ ﻣﻬﺮﺑﺎﻥ ﺍﺳﺖ. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه نخور بچه بیش فعال میشه البته من نمیگما طب قدیم و جدید تایید کردن من امروز شنیدم دکتر خیر اندیش میگفت کندر تو بارداری رحمو سرد میکنه و برای جنین خوب نیست و تا میتونید خرما بخورید تا هم زایمانتون راحت باشه هم بچه بنیه داشته باشه 

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  
2728
اره عزیزم کندر باعث افزایش هوش میشه خانوم باردار کندر بخوره بچش باهوش میشه البته فقط چنتا ام اس دارا ...

ممنون عزیزم. خودتم خوردی تا حالا؟

نه نخور بچه بیش فعال میشه البته من نمیگما طب قدیم و جدید تایید کردن من امروز شنیدم دکتر خیر اندیش می ...

من مجردم عزیزم😁 برای تمرکز و اینا میگم

کندر عالیه طبعش اما گرم و خشکه اگر طبعتون گرمه کم بخورین فقط هم جویدنش موثره نه قورت دادن.واسه حافظه ...

نه طبعم گرم نیست. خودتم مصرف کردی؟ این تعریفارو میگن میخوام ببینم کسی واقعا نتیجه دیده یا نه

2738
نه طبعم گرم نیست. خودتم مصرف کردی؟ این تعریفارو میگن میخوام ببینم کسی واقعا نتیجه دیده یا نه

بله مصرف کردم ببین حافظه ضعیف علتش بلغمی بودن طبعه یعنی سرد و تر بعد کندر گرم و تره آب اضافه مغزو خشک میکنه حافظه نرمال میشه

بله مصرف کردم ببین حافظه ضعیف علتش بلغمی بودن طبعه یعنی سرد و تر بعد کندر گرم و تره آب اضافه مغزو خش ...

دقیقا من طبغم بلغمیه. روزی یه تیکه رو بجوم بسه؟

آره اندازه عدس حدود چهل روز بخورین خوبه.راستی بالا اشتباه نوشتم کندر گرم و خشکه نه گرم و تر اونجا نت ...

مرررسی. گرم و خشک بود بهتره بود. واسه بلغمیا خوب نیست دیگه تری

ممنون عزیزم. خودتم خوردی تا حالا؟

ن میخام برم بخرم چون ویتامین دیم کمه هفته برا ام اس خوبه برا کمبود ویتامین دی هم حتمن خوبه ببین استاد گفت خانوم باردار در حد دو سه تا بخوره بسه ها زیاد نباید بخوری فقط چنتا دونه 

قُلْ يَا عِبَادِيَ الَّذِينَ أَسْرَفُوا عَلَىٰ أَنفُسِهِمْ لَا تَقْنَطُوا مِن رَّحْمَةِ اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ يَغْفِرُ الذُّنُوبَ جَمِيعًا إِنَّهُ هُوَ الْغَفُورُ الرَّحِيمُﺑﮕﻮ: ﺍﻱ ﺑﻨﺪﮔﺎﻥ ﻣﻦ ﻛﻪ ﺑﺮ ﻧﻔﺲ ﺧﻮﻳﺶ ﺗﺠﺎﻭﺯ [ﻭ ﺳﺘﻢ] ﻛﺮﺩﻩ ﺍﻳﺪ! ﺍﺯ ﺭﺣﻤﺖ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻧﻮﻣﻴﺪ ﻧﺸﻮﻳﺪ. ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻫﻤﻪ ﻱ ﮔﻨﺎﻫﺎﻥ ﺭﺍ ﻣﻲ ﺑﺨﺸﺪ، ﺯﻳﺮﺍ ﻛﻪ ﺍﻭ ﺑﺴﻴﺎﺭ ﺁﻣﺮﺯﻧﺪﻩ ﻭ ﻣﻬﺮﺑﺎﻥ ﺍﺳﺖ. 
2706