2410
2553
عنوان

یکی لطف کنه بیاد دل منو آروم کنه

170 بازدید | 19 پست

من هفته ۱۲ ام هستم،امروز خیلی کار داشتم و سنگینی بلند کردم، الان زیر دلم یه جوریه ،مثل حالت قُرقُر شکم،کمرم درد میکنه، بنظرتون کار دست خودم دادم؟ ازترس دارم سکته میکنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
خیلی کار دارم تو خونه،اگه تموم نشه  شب شوهرم بیاد سرم غر میزنه

بیخود کرده اا بچش تو شکمته بشین بگو دوتر گفته استراحت مطلق

فردا خدا نکرده چیزیت بشه چی 

خدمتتون عرض کنم که بنده دیگه گربه بوره نیستم،رنگ اشتباه ریختن رو کلم و تا اطلاع ثانوی گربه سیاهه تشریف دارم😐مرسی از ارایشگر محترم😑😪
2714
بیخود کرده اا بچش تو شکمته بشین بگو دوتر گفته استراحت مطلق فردا خدا نکرده چیزیت بشه چی 

این چیزا سرش نمیشه ،همون روز اول بهم گفت اگه قراره هی کارات بمونه برو سقطش کن 

این چیزا سرش نمیشه ،همون روز اول بهم گفت اگه قراره هی کارات بمونه برو سقطش کن 

پس چرا باردار شدی وقتی هنوز لیاقت پدر شدن رو نداره؟

خدمتتون عرض کنم که بنده دیگه گربه بوره نیستم،رنگ اشتباه ریختن رو کلم و تا اطلاع ثانوی گربه سیاهه تشریف دارم😐مرسی از ارایشگر محترم😑😪
پس چرا باردار شدی وقتی هنوز لیاقت پدر شدن رو نداره؟

اصلا نفهمیدم چی شد ،بعد ۳ ماه یه شب نصفه شبی خواب بودم یهو پریدم دیدم میخواد رابطه داشته باشه اصلا فکرشو نمیکردم باردار بشم 

اصلا نفهمیدم چی شد ،بعد ۳ ماه یه شب نصفه شبی خواب بودم یهو پریدم دیدم میخواد رابطه داشته باشه اصلا ف ...

نمیدونم چی بگم مواظب خودت باش پس محلم نده چی میگه 

خدا نکنه عصبانی بشه که هیچی جلودارش نیس

خدا عاقلش کنه

2706