2733
2734
عنوان

فقط و فقط دوستام بیان.

371 بازدید | 34 پست

ای کاش نینیسایت قابلیتی داشت که فقط دوستامون میومدن تاپیکامون.

یارو انگار تو ناسا منتظرشن.اومده عکس ببینه یکم که دیر میشه سریع گزارش میزنه.عزیزم خیلی خسته شدی برو بیرون از تاپیک.

حتی فرصت نمیده طرف بیاد توصیح بده.بااین اعصابای صعیفتون بایدم اینهمه مشکلات داشته باشین.

من گوشیم با ۷۰ درصد شارژ خاموش شد الانم روشن نمیشه برای اینکه برای دوستای واقعیم بدقولی نکرده باشم با لبتاب اومدم.

دوستام بیاین تا طبق قولم عکس بزارم.

گزارش زنها هم برن تاپیکای جاری و مادرشوهر.بیشتر بهشون خوش میگذره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من ک تا حالا تو نی نی سایت گزارش نزدم برا کسی..تاپیک عکسم میرم ولی اگه هم نذارن فقط میام بیرون

ولی خییییلی ایده ی مزخرفیه ک فقط دوستامون بیان

ملک بابای کاربرا ک نیست اینجا

لالا لالا بخواب دنیا خسیسه واسه کمتر کسی خوب مینویسه یکی لبهاش همیشه غرق خندس یکی چشماش تو خوابم خیسه خیسه💔
2738

عزیزم شما مورد داشتی خب ولی بعضی از استارترا مخصوصا اینجوری میکنن که پر بازدید شن 

مورد داشتیم استارتر جواب مردمو میده دوساعته عکس نذاشته

به یه پسره خوشگل😏جذاب😎پولدار🤑قد بلند🕴خوشتیپ😍سیکس پک دار💪عطر تلخ برنه😜نیاز مندیم😉برای واکس زدن کفشایه آقامون😑بله ما آقامونو ب دنیا نمیدیم😂

به نظرم این عکس ارزش این همه اعصاب خرابیو نداشت 

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭
2706