2737
2734
عنوان

کسی اینجا عمل لیفت سینه انجام داده

3077 بازدید | 64 پست

اگه اره بیاین بگین هزینش چقدر واقعا از خودم متنفر شدم بعد از شیردهی سینه هام بد فرم شدن داشتم میگشتم دنبال ی راه حل خوب تو نت دیدم همه از لیفت سینه راضی بودن پیش چ دکتری بایدبرم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم میخوام بدونم ....

بعد من این تاثیر داره توی متقارن کردن مثلا یکی بالا پایینه میشه درست کرد یا نه 

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...
2738
من ک خداروشکر فرم سینه هام عالیه البته مجردم و اسفند دود کنم براخودم😂ازخود متشکر هم خودتونبن

منم مجرد بودم مثه انار بودن سینه هام اما بعد از شیر دهی داغون میشه ادم بخدا بچه اوردن همش دردسر

من دارم پول جمع میکنم برم تزریق چربی کنم. سینه هام انگار خالیه توش شل شده. تزریق چربی یکی ازدوستهام انجام داد عالی بود

مرگ انسان گاهی اوقات از نبود نبض نیست مرگ یعنی حال من با دیدن انگشترش 
2706