1507
1411

خونه ی ما نمیاد باید ببریم خونشون

منوی غذایی ماهیچه .ماهی شکم پر و مرغ سوخاری

اما نمیدونم چه جوری باید سرو شه؟

پیشنهاد شما چیه؟

چرا باید ببری دخمتش؟

امیدوارم خدا ب توهم بده ک انقد  حسرت زندگی بقیه رو نخوری و عقده هاتو تو مجازی خالی نکنی❤️                                        دوست عزیز وقتی ریپلای نکردم یعنی با شما حرف نزدم پس لطف کن وقتی دارم با کسه دیگه ای حرف میزنم ریپلای نکن و نظرتو ب من تحمیل نکن 

اگر هر سوالی درباره ختنه نوزادان دارید اینجا را کلیک کنید

کلینیک ختنه نوزادان تهران اولین و قدیمی ترین کلینیک تخصصی ختنه در ایران

1436

برنجو جدا بریز تو قابلمه. ماهیچع و مرغم تو ظرفای جدا 

از تاریخ نویس کربلا سوال کردند امام حسین به کدامیک از جوان ها بیشتر علاقه داشت. گفت وقتی بنی هاشم یکی یکی اجازه ی میدان میگرفتند ندیدم امام حسین بدنبالشان راه بیفتد ولی به خدا قسم وقتی جوانش علی اکبر اذن گرفت دیدم آقا امام حسین پشت سرش به راه افتاد
1334

چقدر سخت، خب بعد پخت تو ظرفای پیرکس دار بزار تززیین کن ببر بزار روی میز اماده‌ خوردن

یا میتونی تو قابلمه ببری  اونجا بعد تو ظرفای وارمر دار سرو کنی

ببین شرایط چه جوریه کدوم راحتتری

نمیدونم چرا تو نی نی سایت علاقه دارن پروفایل آدمو کپی کنن،نکن خواهر من  ،بخدا دزدی حساب میشه،   پروفایل هرکس مال خودشه چون با اون شناخته میشه   گفتند که او عاشق گیسوی کمند است ، موهای من از عصر همان روز بلند است  

تو سوفله خوری سرو کن

❤❤❤❤❤این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن         *روزی که بفهمی جواب هر حرفیو نباید داد یه قدم به بلوغ فکری نزدیک شدی والبته چندین قدم هم به ارامش🍀🍀
چقدر سخت، خب بعد پخت تو ظرفای پیرکس دار بزار تززیین کن ببر بزار روی میز اماده‌ خوردن یا میتونی تو ق ...

منظورم پیرکس در دار بود

نمیدونم چرا تو نی نی سایت علاقه دارن پروفایل آدمو کپی کنن،نکن خواهر من  ،بخدا دزدی حساب میشه،   پروفایل هرکس مال خودشه چون با اون شناخته میشه   گفتند که او عاشق گیسوی کمند است ، موهای من از عصر همان روز بلند است  
1476

چقدر مسافت خونه شما تا اونجاست

اگه نزدیکی بریز تو ظرف مسی شیک میشه سلفون بکش یا در بزار ببر

1508