1920
1923

خونه ی ما نمیاد باید ببریم خونشون

منوی غذایی ماهیچه .ماهی شکم پر و مرغ سوخاری

اما نمیدونم چه جوری باید سرو شه؟

پیشنهاد شما چیه؟

نمیشه منم مهمونت بشم🧐🙄

‏هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  موی بشکافی زعیب دیگران..... چون ب عیب خود رسی کوری از آن...!!!😏

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

1922
قدمتون به روی چشم

😍😘😘😘😘😘

‏هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  موی بشکافی زعیب دیگران..... چون ب عیب خود رسی کوری از آن...!!!😏
1911

چقدر سخت، خب بعد پخت تو ظرفای پیرکس دار بزار تززیین کن ببر بزار روی میز اماده‌ خوردن

یا میتونی تو قابلمه ببری  اونجا بعد تو ظرفای وارمر دار سرو کنی

ببین شرایط چه جوریه کدوم راحتتری

من نمیدونم خودت ی جوری آرومم کن، من که جز دستای تو راه فراری ندارم، ی دیوونه که اصأ کار به جایی نداره ، همه دنیا تویی باقی فقط ی بازیه ، کوچه ها تنگ میشن وقتی نگات ناراضیه، انگاری به غیر محکومن و‌چشمات قاضیه

تو سوفله خوری سرو کن

❤❤❤❤❤این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن         *روزی که بفهمی جواب هر حرفیو نباید داد یه قدم به بلوغ فکری نزدیک شدی والبته چندین قدم هم به ارامش🍀🍀
چقدر سخت، خب بعد پخت تو ظرفای پیرکس دار بزار تززیین کن ببر بزار روی میز اماده‌ خوردن یا میتونی تو ق ...

منظورم پیرکس در دار بود

من نمیدونم خودت ی جوری آرومم کن، من که جز دستای تو راه فراری ندارم، ی دیوونه که اصأ کار به جایی نداره ، همه دنیا تویی باقی فقط ی بازیه ، کوچه ها تنگ میشن وقتی نگات ناراضیه، انگاری به غیر محکومن و‌چشمات قاضیه
1826
تنهاست

خوب همون نظر اول تو قابلمه بعد اونجا تو والمر و تزیین خوبه اگه باهاش رودربایستی نداری اگه داری تو خونه بریز تو والمر در دار بعد محکم ببند و اونجا سریع تزیین کنش 

فقط 23 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

چقدر مسافت خونه شما تا اونجاست

اگه نزدیکی بریز تو ظرف مسی شیک میشه سلفون بکش یا در بزار ببر

1918