1822
1823

خونه ی ما نمیاد باید ببریم خونشون

منوی غذایی ماهیچه .ماهی شکم پر و مرغ سوخاری

اما نمیدونم چه جوری باید سرو شه؟

پیشنهاد شما چیه؟

نمیشه منم مهمونت بشم🧐🙄

خدایا از گناهانم بگذر همانگونه که ازآرزوهایم گذشتی  خدا جان بیا با هم منطقی باشیم دیگه😕😖 خدایا من اینجا دلم سخت معجزه میخواهد   ولی تو انگار معجزه هایت را گذاشته ای برای روز مبادا  ... ..  یکی با مشروب🍷 تو فکر خداست 🕋...... یکی تو مسجد🕌 ب فکر زناست 😏...... یکی قمه⁦⚒️⁩ ب دست تو فکر غیرته 😎💪...... یکی تسبیح📿 ب دست تو فکر شهوته🤤💏 .....یکی ریشش و با تیغ زده 🤵......یکی با ریش🧔 مردم و تیغ زده💸💵.......میگن هر کی مشروب میخوره میره جهنم👿🔥 ... جهنمی ک آدماش مست باشن🤩😉😗💃🕺... از دنیایی ک آدماش پست باشن🧛😈 . خیلی بهتره !🙂....خدایا لطف میکنی از جای حق پاشی خودش بشینه سرجاش با تشکر🙁.....درضمن من چاق نیستم فقط شکمم سه بعدیه😒
توی این شرایط کرونا نمیدونید چطوری بچه ها رو سرگرم کنید؟؟
بازی دونه بهت کمک میکنه بازی فکری و کتاب مناسب سن فرزندت رو تهیه کنی !!
1825
قدمتون به روی چشم

😍😘😘😘😘😘

خدایا از گناهانم بگذر همانگونه که ازآرزوهایم گذشتی  خدا جان بیا با هم منطقی باشیم دیگه😕😖 خدایا من اینجا دلم سخت معجزه میخواهد   ولی تو انگار معجزه هایت را گذاشته ای برای روز مبادا  ... ..  یکی با مشروب🍷 تو فکر خداست 🕋...... یکی تو مسجد🕌 ب فکر زناست 😏...... یکی قمه⁦⚒️⁩ ب دست تو فکر غیرته 😎💪...... یکی تسبیح📿 ب دست تو فکر شهوته🤤💏 .....یکی ریشش و با تیغ زده 🤵......یکی با ریش🧔 مردم و تیغ زده💸💵.......میگن هر کی مشروب میخوره میره جهنم👿🔥 ... جهنمی ک آدماش مست باشن🤩😉😗💃🕺... از دنیایی ک آدماش پست باشن🧛😈 . خیلی بهتره !🙂....خدایا لطف میکنی از جای حق پاشی خودش بشینه سرجاش با تشکر🙁.....درضمن من چاق نیستم فقط شکمم سه بعدیه😒
1841

چقدر سخت، خب بعد پخت تو ظرفای پیرکس دار بزار تززیین کن ببر بزار روی میز اماده‌ خوردن

یا میتونی تو قابلمه ببری  اونجا بعد تو ظرفای وارمر دار سرو کنی

ببین شرایط چه جوریه کدوم راحتتری

اصالت یعنی خیلی کارهارو بتوانی انجام بدی اما وجدانت قبول نکنه   گفتند که او عاشق گیسوی کمند است ، موهای من از عصر همان روز بلند است  

تو سوفله خوری سرو کن

❤❤❤❤❤این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن         *روزی که بفهمی جواب هر حرفیو نباید داد یه قدم به بلوغ فکری نزدیک شدی والبته چندین قدم هم به ارامش🍀🍀
چقدر سخت، خب بعد پخت تو ظرفای پیرکس دار بزار تززیین کن ببر بزار روی میز اماده‌ خوردن یا میتونی تو ق ...

منظورم پیرکس در دار بود

اصالت یعنی خیلی کارهارو بتوانی انجام بدی اما وجدانت قبول نکنه   گفتند که او عاشق گیسوی کمند است ، موهای من از عصر همان روز بلند است  
1826
تنهاست

خوب همون نظر اول تو قابلمه بعد اونجا تو والمر و تزیین خوبه اگه باهاش رودربایستی نداری اگه داری تو خونه بریز تو والمر در دار بعد محکم ببند و اونجا سریع تزیین کنش 

فقط 32 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

چقدر مسافت خونه شما تا اونجاست

اگه نزدیکی بریز تو ظرف مسی شیک میشه سلفون بکش یا در بزار ببر

1718