2410
2553

دوستم ب بوش داد فورا تپلی شد.اونم بچش کم وزن بود

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شیرخشکه ؟ قیمتش چند عزیز؟

من قوی ام چون ضعف های خودم رامی دانم ،من شجاعم چون اموخته ام وهم رااز واقعیت تشخیص  دهم  ،عاقلم چون ازاشتباهاتم درس می گیرم ،و...می توانم بخندم چون باغصه اشنا شده ام .
2720

این چیه؟؟؟ منم بچم وزنش کمه میخام تپل شه. راستی بچه شما چند سالشه و چند کیلوه

آدمک آخر دنیاست بخند.. آدمک مرگ همین جاست بخند.. دستخطی که تو را عاشق کرد  شوخی کاغذی ماست بخند.. آدمک خر نشوی گریه کنی،، کل دنیا سراب است، بخند..
٤١تومن

خوبه امیدوارم واسش خوب باشه

من قوی ام چون ضعف های خودم رامی دانم ،من شجاعم چون اموخته ام وهم رااز واقعیت تشخیص  دهم  ،عاقلم چون ازاشتباهاتم درس می گیرم ،و...می توانم بخندم چون باغصه اشنا شده ام .
2714

اسی جون  چن وقتشه پسرت ؟

٢١ماهشه ١٠كيلوعه😞😞😞

پسر من تا از یکسالگی تا ۲۱ ماهگی ده کیلو نیم بود از شیر گرفتمش الان تازه دو سالش تموم شده نزدیک ۱۲ کیلو شده. قبلا جز شیر هیچی نمیخورد الان زیااااد میخوره. ولی خو دوس دارم زودی تپل شه پیشنهاد میکنم از شیر بگیریش

آدمک آخر دنیاست بخند.. آدمک مرگ همین جاست بخند.. دستخطی که تو را عاشق کرد  شوخی کاغذی ماست بخند.. آدمک خر نشوی گریه کنی،، کل دنیا سراب است، بخند..