2733
2734
تو اپارتمان ما واحد روبرویی استفاده کرده بود.تابلو شده بود از بوش

😆😆😆 خیلی بوی ضایعی داره 

♪من فقط عاشق اینم ،وقتی از همه کلافم ، بشینم یه گوشه دنج ، موهای تو رو ببافم♪عاشق اون لحظه ام که ، پشت پنجره بشینم  ، حواست به من نباشه ، دزدکی تو رو ببینم♪من فقط عاشق اینم ، عمری از خدا بگیرم♪انقدر زنده بمونم ، تا بجای تو بمیرم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوب شده الان موهات؟ از چه مارکی استفاده میکنی؟ 

مارک نداره ازاین کیلو یی ها شوهرم خریده یعنی همیشه میخره خوب بود ایندفعه ناخونام داغون شد اعصابم خورده

وخدا زمین رو گرد آفرید. که از چپ زدی از راست بخوری
من ماهی یه بار استفاده میکنم اصلا به ناخونام نمیخوره که بخوان خراب بشن

چ مارکی؟همه مو هارو میبره؟ چند دقه میذاری رو پوست؟ 

میشه ی صلوات برای مادر مرحومم بفرستی🌷 اگ تونستی برای مادرم سوره یس بخون منم برات سوره الرحمن میخونم🌻❤️خبرم بده 
2731
تو اپارتمان ما واحد روبرویی استفاده کرده بود.تابلو شده بود از بوش

بوش که خیلی ضایع هست ولی میگن برای عفونت خوبه منم زیاد استفاده نمیکنم شاید ماهی یکبار

ناخونام کاملا شکسته شدیعنی اینقدر اهکش زیاده

حتما دیگه. مارکش چی بود تیز بر و دپی میگن خوبه. منکه کلا بهم نمیسازه پوستم حساسه ولی دوستام میگن این دوتا خوبن

مهربونا واسه خونه دارشدنم صلوات میفرستین🌼🌸🌹
بوش که خیلی ضایع هست ولی میگن برای عفونت خوبه منم زیاد استفاده نمیکنم شاید ماهی یکبار

اره رشد مو رو هم کم‌میکنه انگار

بعضیا هر کار دلشون میخواد میکنن؛ بعد میگن ما دلمون صافه. انگار دل ما فرفریه!

عزیزم کیلویی شوهرم خریده یهنی ازهمکارش میخره خیلی معتبره اره موهارو کاملا میبره حتی یه دونه هم نمیذاره خیلی خوبه ازشانسم نمیدونم چرا ایندفعه اینجوری شد

2738
اخه هیچ وقت استفاده نمیکردم چیزی هم نمیشد اعصابم خورده ناخونام کلا داغون شد 

ناخنات درست ميشن دوباره احتمالا ايندفعه يا ناخنات ضعيف تر شدن يا مواد بيشتر مونده رو ناخنات نگراني نداره اما حتما از دستكش استفاده كن ناخنات خراب ميشن 

حتما دیگه. مارکش چی بود تیز بر و دپی میگن خوبه. منکه کلا بهم نمیسازه پوستم حساسه ولی دوستام میگن این ...

کیلویه عزیزم مارک نداره

اره رشد مو رو هم کم‌میکنه انگار

اره من بااینکه زیاد استفاده  نمیکنم ولی قشنگ متوجه میشم رشدموهام هم کم میشه هروقت هم استفاده میکنم تایه مدت ازشرعفونت راحتم

ازاین بسته های بزرگه که توش بیست بسته کوچک داره این بسته بندیهای شیک که دستکش وکاردک داره اصلا خوب نیست  تقریبا 5دقیقه میزارم ازروی شکم تا ناخن پام 

عزیزم کیلویی شوهرم خریده یهنی ازهمکارش میخره خیلی معتبره اره موهارو کاملا میبره حتی یه دونه هم نمیذا ...

من رویدر گرفتم اصن خوب نبود یکم روی موها رو شایییید زده باشه 10 دقه هم گذاشتم باشه 

باید از عطاری بگیرم. 

میشه ی صلوات برای مادر مرحومم بفرستی🌷 اگ تونستی برای مادرم سوره یس بخون منم برات سوره الرحمن میخونم🌻❤️خبرم بده 
2706