2703
2553

بچه‌ها بگین چکار کنم دلیلش چیه؟ واجبی استفاده کردم لایه رویی ناخونام کلا پوسته پوسته شدوداغون نشد بعضی ناخونام هم کاملا شکستن همیشه استفاده میکنم اولین بارمه اینجوری شدم خیلی نگرانم

وخدا زمین رو گرد آفرید. که از چپ زدی از راست بخوری

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خب اول تبریک بگم که از لولو تبدیل شدی به هلو 

♪من فقط عاشق اینم ،وقتی از همه کلافم ، بشینم یه گوشه دنج ، موهای تو رو ببافم♪عاشق اون لحظه ام که ، پشت پنجره بشینم  ، حواست به من نباشه ، دزدکی تو رو ببینم♪من فقط عاشق اینم ، عمری از خدا بگیرم♪انقدر زنده بمونم ، تا بجای تو بمیرم 
2720

مامان من یکبار بادست واجبی درست کرد تمام ناخناش برگشت و لایه لایه شد بعداز یه مدت درست شد

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙
2714

چ مارکی استفاده میکنی شما؟ چند دقه میذاری؟ 

میشه ی صلوات برای مادر مرحومم بفرستی🌷 اگ تونستی برای مادرم سوره یس بخون منم برات سوره الرحمن میخونم🌻❤️خبرم بده 
بايد با دستكش استفاده ميكردي عشقم طبيعيه

اخه هیچ وقت استفاده نمیکردم چیزی هم نمیشد اعصابم خورده ناخونام کلا داغون شد 

وخدا زمین رو گرد آفرید. که از چپ زدی از راست بخوری
چ مارکی استفاده میکنی شما؟ چند دقه میذاری؟ 

من لیزر رفتم 

♪من فقط عاشق اینم ،وقتی از همه کلافم ، بشینم یه گوشه دنج ، موهای تو رو ببافم♪عاشق اون لحظه ام که ، پشت پنجره بشینم  ، حواست به من نباشه ، دزدکی تو رو ببینم♪من فقط عاشق اینم ، عمری از خدا بگیرم♪انقدر زنده بمونم ، تا بجای تو بمیرم 

تو اپارتمان ما واحد روبرویی استفاده کرده بود.تابلو شده بود از بوش

بعضیا هر کار دلشون میخواد میکنن؛ بعد میگن ما دلمون صافه. انگار دل ما فرفریه!
2706