1421
1389

بچه‌ها بگین چکار کنم دلیلش چیه؟ واجبی استفاده کردم لایه رویی ناخونام کلا پوسته پوسته شدوداغون نشد بعضی ناخونام هم کاملا شکستن همیشه استفاده میکنم اولین بارمه اینجوری شدم خیلی نگرانم

خب اول تبریک بگم که از لولو تبدیل شدی به هلو 

♪من فقط عاشق اینم ،وقتی از همه کلافم ، بشینم یه گوشه دنج ، موهای تو رو ببافم♪عاشق اون لحظه ام که ، پشت پنجره بشینم  ، حواست به من نباشه ، دزدکی تو رو ببینم♪من فقط عاشق اینم ، عمری از خدا بگیرم♪انقدر زنده بمونم ، تا بجای تو بمیرم 

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

1436

مامان من یکبار بادست واجبی درست کرد تمام ناخناش برگشت و لایه لایه شد بعداز یه مدت درست شد

💙علی💙عشقِ من💜 کاش بدونی ماتمِ دنیام 😔بی توفقط؛گریه میخوام💜کی میدونه این حسرتام چه کرده با،روز وشبام💜توزندگیم یه دنیایی💜یه کابوسم،تورویایی💜یه پاییزم ،توبهاری💜من یه مرداب،تودریایی😔
1432
چ مارکی استفاده میکنی شما؟ چند دقه میذاری؟ 

من لیزر رفتم 

♪من فقط عاشق اینم ،وقتی از همه کلافم ، بشینم یه گوشه دنج ، موهای تو رو ببافم♪عاشق اون لحظه ام که ، پشت پنجره بشینم  ، حواست به من نباشه ، دزدکی تو رو ببینم♪من فقط عاشق اینم ، عمری از خدا بگیرم♪انقدر زنده بمونم ، تا بجای تو بمیرم 
خب اول تبریک بگم که از لولو تبدیل شدی به هلو 

تو اپارتمان ما واحد روبرویی استفاده کرده بود.تابلو شده بود از بوش

برای اینکه سایه من توو سایت همیشه بالا سرتون باشه صلوات بفرست                                                                           
1387

😆😆😆 خیلی بوی ضایعی داره 

خوب شده الان موهات؟ از چه مارکی استفاده میکنی؟ 

مارک نداره ازاین کیلو یی ها شوهرم خریده یعنی همیشه میخره خوب بود ایندفعه ناخونام داغون شد اعصابم خورده

بوش که خیلی ضایع هست ولی میگن برای عفونت خوبه منم زیاد استفاده نمیکنم شاید ماهی یکبار

1339