2703
2553
عنوان

روز۸انتقالمه..از روز ۶بی بی چک گذاشتم یه خط کمرنگ انداخته🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 772 بازدید | 77 پست
کلا شوهرم تنبله همکاری نمیکنه..۱۷ساله ازدواج کردم...خودم با بدبختی میرم دکتر بخدا..الانم دو ماه میشه ...

خدا کنه انتظارت پایان خوشی داره .مردها اکثرا اینجوری هستن پایه نیستن برای دکتر من قبلا میگفتم تو باید من رو ببری .ولی الان خودم میرم پیگیر میشم جر و بحثمون کمتر شده .نباید منتظر شوهرا موند

دوستان قشنگم لطفا برای بچه دار شدن من اونم بچه سالم صالح زیبا خوش قدم خوش روزی خوش اخلاق خوشتیپ هرچندتا تونستی صلوات بفرستید و دعا کنید برام چهارسال و نیم دراقدام هستم ممنون
خدا کنه انتظارت پایان خوشی داره .مردها اکثرا اینجوری هستن پایه نیستن برای دکتر من قبلا میگفتم تو بای ...

منم اگه پول باشه خودم میرم..متاسفانه شوهرم اجازه نمیده شاغل شم وگرنه کمتر غصه میخوردم..

💔 خدایا امیدم فقط تویی رحم کن بهم😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

تودوران شیردهی طبیعیه

آخه نی نیم شیر خشکیه طفلک

لحظه دیدنت انگار که یک حادثه بود/ حیف چشمان تو این حادثه را دوست نداشت.سیب را چیدمو و در دلهره دستانم/سیب را دید ولی دلهره را دوست نداشت. تا سه بس بود که بشمارمو در دام افتد/گفت یک دو ولی افسوس ۳ را دوست نداشت*آقای جوینی*  
2720
آخه نی نیم شیر خشکیه طفلک

پس پاشو بزن تو سرو بال خودت🤣🤣🤣

خدایا به امید خودت....نه بنده های بیخودت☺✌️           واینک برچهره ی دلربای مهدے💙 صلواااات!!!!!بر محمد و آل محمد صلواااات!!! بازم صلواااات !!! اصن امضامو دیدی هی صلوات بفرست☺😅😊آیا بد کردم خواستم ثواب کنی؟؟😊جواب خیر است😅صلواتات ک تموم شد ریپ بزن از امضام تعریف کن تا بقیه ام ثواب کنن😂#بخیل نباشم
مگه چندسالته که ده سال انتظار کشیدی؟؟؟!!!مگه۲۳سالت نیس؟!

۱۴سالم بوده .😁..ازدواج کردم و تا ۱۸سالگی  جلوگیری کردم همسرم پسرعمومه و به خاطر اینکه مدرک موسیقی رو باید متاهل میبود بهش میدادن که با من ازدواج کرد منم جسم از سنم بیشتر نشون میداد 😂😁 بعد ادامه تحصیل دادم اصلا به فکر بچه نبودم ۴سال و نیم جلوگیری داشتم بعدش فهمیدیم که از اول مشگل ضعف اسپرم و تخمکام پی سی او بودن

فقط 4 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥
من از اول ازدواج خودم زود پیگیر شدم و مشکلاتمون رو زوذ فهمیدیم هم شوهرم هم خودم مشکلاتی داشتیم خیلی ...

انشالله نی نیت زیر سایه پدرومادر به خوشی زندگی کنه...

خداوند حفظش کنه...عزیزم امروز بی بی چکه دیگم هاله کمرنگ انداخت😊 هرچی دیگه خدا بخواد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥
انشاالله که بارداری توکل برخدا

انشالله😚 فدای دل پاکت

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2714
عزیزممم...ان شاا...ساله دیگه این موقع تو بغلت میخنده🌷🌷🌷

انشالله خدا همه منتظرارو منتظر نزاره...آمین💜

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تخمک کشی چه جوریه؟دیگه ندارم یعنی دیگه تخمک ندارید،همشو درآوردن.چرا؟

میتونی اهدایی بگیری

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کلا شوهرم تنبله همکاری نمیکنه..۱۷ساله ازدواج کردم...خودم با بدبختی میرم دکتر بخدا..الانم دو ماه میشه ...

قبلا گران تر بود الان هزینه هاش خوبه....برو اسم بنویس طرح برکت هست رایگانه ولی باید اسمت در بیاد برو مراکز ناباروری

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ای جانننمممم  واقعا  این  شعر که میگه  ای درد ببین  به استخوان رسیدی  امضات  🥺🥺🥺🥺   خیلی سخته  خیلی   نمیدونم کی تموم میشه  این انتظار 😭😭😭

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
قبلا گران تر بود الان هزینه هاش خوبه....برو اسم بنویس طرح برکت هست رایگانه ولی باید اسمت در بیاد برو ...

مرسی از راهنماییت ولی میگم ک شوهرم اصلا همکاری نمیکنه چ خاکی بریزم سرم

ای جانننمممم  واقعا  این  شعر که میگه  ای درد ببین  به استخوان رسیدی  ...

منم نمیدونم کی تموم میشه اما از خدا میخوام کمکمون کنه و بهمون صبر بده..انشالا تمام منتظرا ب آرزوشون برسن و انتظارشون ب پایان برسه

2706