2410
2553
عنوان

روز۸انتقالمه..از روز ۶بی بی چک گذاشتم یه خط کمرنگ انداخته🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 772 بازدید | 77 پست
نه ربطی نداره عزیزم برای من از روز۷ دو خطه میشد اونم واضح و پررنگ فکر کن روز موعد که مبخواستم برم ...

نمیدونم چرا اول بی بی چکا ۲خطه هاله دار بودو الان منفیه

واقعا دیگه نمیدونم ۴شنبه ۲روز قبل اربعین حسینی آزمایش دارم ....انشالله به حق علی اصغر مثبت شم وای انتظار ۱۰ ساله رو برام به پایان برسونه....برام دعا کن عزیزم💖

فقط 4 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥
من اصلا سینه درد رو تجربه نکردم تا دقیقا بعد زایمانم!!

میشه بپرسم چندسال نازایی داشتین و چندسالتون بود؟؟

ببخشید❣

فقط 4 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
من چی بگم که نی نیم چهار ماهشه و پریود م عقب افتاده. نگرانم خععلی

تودوران شیردهی طبیعیه

خدایا به امید خودت....نه بنده های بیخودت☺✌️           واینک برچهره ی دلربای مهدے💙 صلواااات!!!!!بر محمد و آل محمد صلواااات!!! بازم صلواااات !!! اصن امضامو دیدی هی صلوات بفرست☺😅😊آیا بد کردم خواستم ثواب کنی؟؟😊جواب خیر است😅صلواتات ک تموم شد ریپ بزن از امضام تعریف کن تا بقیه ام ثواب کنن😂#بخیل نباشم
میشه بپرسم چندسال نازایی داشتین و چندسالتون بود؟؟ ببخشید❣

من از اول ازدواج خودم زود پیگیر شدم و مشکلاتمون رو زوذ فهمیدیم هم شوهرم هم خودم مشکلاتی داشتیم خیلی مراحل رو گذروندیم و‌امتحان کردیم تا رسیدیم به آی وی اف!

من ۲۲ سالگی ازدواج کردم از همون موقع هم پیگیر بودم سال۹۳ که پارسال باردار شدم به لطف خدا

ان شاللع شما هم بارداری و انتظار به پایان میرسع

کاملا درکت میکنم

من از اول ازدواج خودم زود پیگیر شدم و مشکلاتمون رو زوذ فهمیدیم هم شوهرم هم خودم مشکلاتی داشتیم خیلی ...

با ای وی اف باردار شدی

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
2714

عزیزممم...ان شاا...ساله دیگه این موقع تو بغلت میخنده🌷🌷🌷

👈ﭘﺪﺭﻡ ﻣﯽ ﮔﻔﺖ" ﺯﻥ ﺑﺎﯾﺪ ﮔﺴﯿﻮﺍﻥ ﺑﻠﻨﺪ ﻭ ﭼﺸﻤﺎﻥ ﺩﺭﺷﺖ، ﺩﺍﺷﺘﻪﺑﺎﺷﺪ. "ﻭﻟﯽ ﻣﺎﺩﺭﻡ ﻧﻪ ﻣﻮﯼ ﺑﻠﻨﺪ ﺩﺍﺷﺖ ﻭ ﻧﻪ ﭼﺸﻤﺎﻥ ﺩﺭﺷﺖ!ﻣﺎﺩﺭﻡ معﺘﻘﺪ ﺑﻮﺩ:" ﯾﮏ ﻣﺮﺩ ﻧﺒﺎﯾﺪ ﺯﯾﺒﺎ ﺑﺎﺷﺪ ﻭ ﺯﯾﺒﺎﯾﯽ ﺷﺎﯾﺴﺘﻪ ﯼ ﻣﺮﺩﻫﺎ ﻧﯿﺴﺖ،ﻣﺮﺩ ﻣﻨﺎﺳﺐ ﺁﻥ ﺍﺳﺖ ﮐﻪ ﺩﺳﺖ ﻫﺎﯼ ﺯﻣﺨﺖ ﻭ ﮔﻮﻧﻪ ﻫﺎﯾﯽ ﺁﻓﺘﺎﺏ ﺳﻮﺧﺘﻪ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﺪ. "ﻭﻟﯽ ﭘﺪﺭﻡ ﺯﯾﺒﺎ ﻭ ﺟﺬﺍﺏ ﺑﻮﺩ، ﺩﺳﺖ ﻫﺎﯼ ﺯﻣﺨﺖ ﻭ ﮔﻮﻧﻪ ﻫﺎﯼ ﺁﻓﺘﺎﺏ ﺳﻮﺧﺘﻪ ﻫﻢ ﻧﺪﺍﺷﺖ!ﻫﯿﭻ ﮐﺪﺍﻡ ﺍﺯ ﺁﻥ ﻫﺎ ﮐﻨﺎﺭ ﻫﻢ ﺧﻮﺷﺒﺨﺖ ﻧﺒﻮﺩﻧﺪ،ﭼﻮﻥ ﺫﻫﻨﯿﺘﺸﺎﻥ ﻧﺴﺒﺖ ﺑﻪ ﺟﻨﺲ ﻣﺨﺎﻟﻒ، ﺑﺎ ﺟﻨﺲ ﻣﺨﺎﻟﻒ ﺯﻧﺪﮔﯿﺸﺎﻥ، ﺩﺭ ﯾﮏ ﺗﻀﺎﺩ ﮐﺎﻣﻞ ﺑﻮﺩ! ﭼﻮﻥ ﻫﺮﮔﺰ ﻧﮕﻔﺘﻨﺪ:" ﺯﻥ ﺑﺎﯾﺪ ‏« عﺎﺷﻖ ‏» ، ﺑﺎﺷﺪ ﻭ ﻣﺮﺩ ‏«ﻻﯾﻖ ‏» ﺍﯾﻦ عﺸﻖ . "" عﺸﻖ " ﺭﺍ، ﺍﯾﻦ ﻭﺍﺟﺐ ﺗﺮﯾﻦ ﺭﺍ، ﺳﺎﻧﺴﻮﺭ ﮐﺮﺩﻧﺪ!ﻣﻦ ﺳﺎﻝ ﻫﺎﯼ ﺳﺎﻝ ﺩﺭ ﻣﯿﺎﻥ ﺧﺮﺍﻓﻪ ﺟﻨﮕﯿﺪﻡ ؛ ﺗﺎ ﻓﻬﻤﯿﺪﻡ ﮐﻪ:ﺑﺪﻭﻥ " عﺸﻖ " ؛ ﻧﻪ ﮔﯿﺴﻮﺍﻥ ﺑﻠﻨﺪﻡ ﺯﯾﺒﺎ ﺧﻮﺍﻫﺪ ﺑﻮﺩ ﻭ ﻧﻪ ﭼﺸﻤﺎﻥ ﺩﺭﺷﺘﻢ ...ﻭ ﻧﻪ ﺍﯾﻦ ﮐﻪ ﻣﺮﺩﯼ ﺑﺎ ﺩﺳﺘﺎﻥ ﺯﻣﺨﺖ ﻭ ﭼﻬﺮﻩ ﺍﯼ ﺁﻓﺘﺎﺏ ﺳﻮﺧﺘﻪ،ﺧﻮﺷﺒﺨﺘﯽ ﺍﻡ ﺭﺍ ﺗﻀﻤﯿﻦ ﻣﯽ ﮐﻨﺪ.       

عزیزم دیگه بی بی چک نذار بسپار بخدا تا دلت رو آروم کنه به امید خدا عقب انداختی برو آزمایش بتا بده .

دوستان قشنگم لطفا برای بچه دار شدن من اونم بچه سالم صالح زیبا خوش قدم خوش روزی خوش اخلاق خوشتیپ هرچندتا تونستی صلوات بفرستید و دعا کنید برام چهارسال و نیم دراقدام هستم ممنون

خوشبحالتون پول آی وی اف دارین...من نمیدونم چیکار کنم کاشکی خدا خودش بهم رحم کنه طبیعی باردار شم...همینجوریشم هزینه ها سنگینه چ برسه ب آی وی اف😢😢

💔 خدایا امیدم فقط تویی رحم کن بهم😘
نمیدونم چرا اول بی بی چکا ۲خطه هاله دار بودو الان منفیه واقعا دیگه نمیدونم ۴شنبه ۲روز قبل اربعین حس ...

از سیزده سالگی تو اقدامی .عزیزم تاثیر آمپولا تا ۱۴ روز یا کمتر تو بدن هست که باعث مثبت شدن بی بی چک  و آزمایش میشن خیلی زود بی بی چک گذاشتی حداقلش روز ۱۲  باید بذاری

دوستان قشنگم لطفا برای بچه دار شدن من اونم بچه سالم صالح زیبا خوش قدم خوش روزی خوش اخلاق خوشتیپ هرچندتا تونستی صلوات بفرستید و دعا کنید برام چهارسال و نیم دراقدام هستم ممنون
خوشبحالتون پول آی وی اف دارین...من نمیدونم چیکار کنم کاشکی خدا خودش بهم رحم کنه طبیعی باردار شم...هم ...

آی وی اف مراکز دولتی انجام بدید  خیلی ارزونتر از بیرون در میاد

آی وی اف مراکز دولتی انجام بدید  خیلی ارزونتر از بیرون در میاد

کلا شوهرم تنبله همکاری نمیکنه..۱۷ساله ازدواج کردم...خودم با بدبختی میرم دکتر بخدا..الانم دو ماه میشه بخاطر مهمون بدموقع  از شهرستان نتونستم برم

💔 خدایا امیدم فقط تویی رحم کن بهم😘
2706