1421
1363
عنوان

روز۸انتقالمه..از روز ۶بی بی چک گذاشتم یه خط کمرنگ انداخته🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 557 بازدید | 77 پست
ببین عزیزم زیاد به علائم توجه نکن دکترا میگن حتی اگه چیزی هم باشه اثر داروهای هورمونیه  اصلا ...

توجه نمیکنم فقط میگن مثلا سینه هات درد ندارن  یکم از ته درد میکنه ولی سر سینم نیست....

ممنون از راهنماییتون.......

فقط خدا بخواد همه چی حله❣

فقط 35 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این تیکر واقعی بود ۱۰مهر انتقالجنین داشتم ۳تا بلاست که    فقط ۳هفته مهمونم بودن😢 سخته بدونی داره مادرمیشی اما مثل یه خواب کوتاه باشه  
جنینام ۳تا بود بعد خواهرم میگفت احتمالا که چندقلو باشه چون از الان تستات داره پررنگ تر میشه...

نه ربطی نداره عزیزم

برای من از روز۷ دو خطه میشد اونم واضح و پررنگ

فکر کن روز موعد که مبخواستم برم آز بیبی گذاشتم انقد پررنگ بود که حد نداشت

اما دوست خودم بیبی چکاش کلا کمرنگ بود و دوقلو داره 

عشقم دخترم دیانا❤️آرامشم تویی مامانی❤️مامان عاشقته❤️

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

توجه نمیکنم فقط میگن مثلا سینه هات درد ندارن  یکم از ته درد میکنه ولی سر سینم نیست.... ممنون ا ...

من اصلا سینه درد رو تجربه نکردم تا دقیقا بعد زایمانم!!

۲۳سالته؟؟پس توام مثل من زود پیگیر شدی خیلی کار خوبی کردی عزیزم

بله من از ۱۹سالگی پیگیر شدم که ۲۰سالگی تخمک کشی کردم و ۲۲سالگی انتقال اولم بود که منفی شد از ۱۹تا تخمک ۵تاش جنین شد امسال هم انتقال دادم که دیگه پناه برخدا فقط همین ۳تا جنینارو داشتم دیگه تمام

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این تیکر واقعی بود ۱۰مهر انتقالجنین داشتم ۳تا بلاست که    فقط ۳هفته مهمونم بودن😢 سخته بدونی داره مادرمیشی اما مثل یه خواب کوتاه باشه  
1390
نه ربطی نداره عزیزم برای من از روز۷ دو خطه میشد اونم واضح و پررنگ فکر کن روز موعد که مبخواستم برم ...

نمیدونم چرا اول بی بی چکا ۲خطه هاله دار بودو الان منفیه

واقعا دیگه نمیدونم ۴شنبه ۲روز قبل اربعین حسینی آزمایش دارم ....انشالله به حق علی اصغر مثبت شم وای انتظار ۱۰ ساله رو برام به پایان برسونه....برام دعا کن عزیزم💖

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من اصلا سینه درد رو تجربه نکردم تا دقیقا بعد زایمانم!!

میشه بپرسم چندسال نازایی داشتین و چندسالتون بود؟؟

ببخشید❣

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نمیدونم چرا اول بی بی چکا ۲خطه هاله دار بودو الان منفیه واقعا دیگه نمیدونم ۴شنبه ۲روز قبل اربعین حس ...

مگه چندسالته که ده سال انتظار کشیدی؟؟؟!!!مگه۲۳سالت نیس؟!

1394
میشه بپرسم چندسال نازایی داشتین و چندسالتون بود؟؟ ببخشید❣

من از اول ازدواج خودم زود پیگیر شدم و مشکلاتمون رو زوذ فهمیدیم هم شوهرم هم خودم مشکلاتی داشتیم خیلی مراحل رو گذروندیم و‌امتحان کردیم تا رسیدیم به آی وی اف!

من ۲۲ سالگی ازدواج کردم از همون موقع هم پیگیر بودم سال۹۳ که پارسال باردار شدم به لطف خدا

ان شاللع شما هم بارداری و انتظار به پایان میرسع

کاملا درکت میکنم

عزیزم دیگه بی بی چک نذار بسپار بخدا تا دلت رو آروم کنه به امید خدا عقب انداختی برو آزمایش بتا بده .

دوستان قشنگم لطفا برای بچه دار شدن من اونم بچه سالم صالح زیبا خوش قدم خوش روزی خوش اخلاق خوشتیپ هرچندتا تونستی صلوات بفرستید و دعا کنید برام چهارسال و نیم دراقدام هستم ممنون
1387

خوشبحالتون پول آی وی اف دارین...من نمیدونم چیکار کنم کاشکی خدا خودش بهم رحم کنه طبیعی باردار شم...همینجوریشم هزینه ها سنگینه چ برسه ب آی وی اف😢😢

ای درد ببین به استخوان رسیدی😭😢😭
نمیدونم چرا اول بی بی چکا ۲خطه هاله دار بودو الان منفیه واقعا دیگه نمیدونم ۴شنبه ۲روز قبل اربعین حس ...

از سیزده سالگی تو اقدامی .عزیزم تاثیر آمپولا تا ۱۴ روز یا کمتر تو بدن هست که باعث مثبت شدن بی بی چک  و آزمایش میشن خیلی زود بی بی چک گذاشتی حداقلش روز ۱۲  باید بذاری

دوستان قشنگم لطفا برای بچه دار شدن من اونم بچه سالم صالح زیبا خوش قدم خوش روزی خوش اخلاق خوشتیپ هرچندتا تونستی صلوات بفرستید و دعا کنید برام چهارسال و نیم دراقدام هستم ممنون
خوشبحالتون پول آی وی اف دارین...من نمیدونم چیکار کنم کاشکی خدا خودش بهم رحم کنه طبیعی باردار شم...هم ...

آی وی اف مراکز دولتی انجام بدید  خیلی ارزونتر از بیرون در میاد

آی وی اف مراکز دولتی انجام بدید  خیلی ارزونتر از بیرون در میاد

کلا شوهرم تنبله همکاری نمیکنه..۱۷ساله ازدواج کردم...خودم با بدبختی میرم دکتر بخدا..الانم دو ماه میشه بخاطر مهمون بدموقع  از شهرستان نتونستم برم

ای درد ببین به استخوان رسیدی😭😢😭
1424