2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرامگه چیکارت کرده

همه چیش عالیه ها همه چی خرج کردم تفریح پشتمه.. ولی بددهنه تا بحت میشه داد میزنه منم سکووت میکنم همیشه بعد نمیزاره 5 مین بشه میاد میگ غلط کردم تحمل قهرم نداره این دفعه نمیخام کوتا بیام تا ادم بشه

2731
همه چیش عالیه ها همه چی خرج کردم تفریح پشتمه.. ولی بددهنه تا بحت میشه داد میزنه منم سکووت میکنم همیش ...

فقط مشاور خوب

مواظب افکارمون و ذهنمون باشیم که افکار تبدیل به رفتارمیشه😊👌      کار بد هیچکس توجیه کننده رفتار بد ما نیست!       
وااا چرااا چطوری تحمل میکنی من اگه ۱۰ دیقه سکوت کنم باهاش حرف نزنم میترکم کلا قهر نمیکنیم خندمون میگ ...

اونم تحمل قهرمنو نداره نوشتم بخون دلیلشو منم خیلی شیطونم حرف نمیزنم دق میکنه 

عمرا هیچ جوابی به پای جواب همسر من برسه اوووووووف😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 

خوشحال میشم وقتی پستامو لایک میکنین، اما اما اما نمیدونین وقتی میبینم نوشته "پست شما را پاسخ داده است" چقدر مشعوف میشم.. 🤗
2738
نمیاد که

خودت تنهایی برو ببین چی میگه بهت.شرایط رو بگو. حالا کم کم بعدش شاید اونم راضی شد

مواظب افکارمون و ذهنمون باشیم که افکار تبدیل به رفتارمیشه😊👌      کار بد هیچکس توجیه کننده رفتار بد ما نیست!       
همه چیش عالیه ها همه چی خرج کردم تفریح پشتمه.. ولی بددهنه تا بحت میشه داد میزنه منم سکووت میکنم همیش ...

خب عزیزم اکثرا مردا اونطورین موقهع عصبانیت شوهره منم اونطوری عصبی شدنی یه آدم دیگه میشه منم سکوت میکنم بعد خودش پشیمون میشه و معذرت خواهی میکنه خب همه یه عیبی دارن همیشه که نمیشه گلو بلبل باشه شما خودتون هیچ عیبی ندارین؟

مَن حَتی اَگه قَلبَم مِنَت تَپیدَن سَرَم بِزاره دَرِش میارَعم😕

قشنگگگگگ خودشم میدونه سرکارت گذاشته ها😆

خداوندا مرا به وسیله ی فرزند و عزیزانم مورد آزمایش قرار مده🙏      برای عاقبت بخیری پسرم صلوات میفرستی مهربونم❤  
وای پوکیدم 😂😂مال من خیلی قشنگ جوابم داد😂😂

جوتب همسر منو بخون دقم داد😂

خوشحال میشم وقتی پستامو لایک میکنین، اما اما اما نمیدونین وقتی میبینم نوشته "پست شما را پاسخ داده است" چقدر مشعوف میشم.. 🤗

وای خدا😂😂😂

خب عزیزم اکثرا مردا اونطورین موقهع عصبانیت شوهره منم اونطوری عصبی شدنی یه آدم دیگه میشه منم سکوت میک ...

چرا خب اما میگم دادنزن انقد همسایه ها میفهمن نمیتونم کنار بیام انقد نازمو میکشه که داد میزنه حالم بهم میخوره ازص

2706