1619
1605
عنوان

چت کردن منو شوهرم،چت کردن بقیه😐😐اسکرین📷

| مشاهده متن کامل بحث + 261191 بازدید | 2022 پست
بیایین خانوما📢📢📢 اینو بفرستین برا شوهراتون جواباشونو بذارین اینجا📣📣📣 """""""""اگه من خاک ...

بعدش زنگ زدم میگه بز دوقلو زا😒😒😂😂😂😂

میشه یه صلوات از ته‌ته قلبت واسه درست شدن شغل همسرم بفرستی. ممنون دوست عزیزم😘😘😘😘😍😍😍😍
اولیشو گفت خاکارو میریزم رو سرم😕😕😕

💪💪💪💪💪 شروع چالش لاغری از ۱۰ دی ۹۸ 🌺 .... وزن اولیه ۶۸. . ...وزن فعلی ۶۶....وزن هدف ۶۰...                                            تاپیک لاغری خانومای ۸۵ کیلویی💪💪💪💪

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

1522
همیشه همینه  زنگ زدم براش میگن چرا قشنگ جواب نمیدی میگه از شما خانوما باید ترسید 😂 یهو به چ ...

ای خداااا   عجب ببین چیکارا کردی دیگه محتاط شده...چیکا کنن آخه بیچاره ها میترسن یه چی بگن بمونن شر بشه

💪💪💪💪💪 شروع چالش لاغری از ۱۰ دی ۹۸ 🌺 .... وزن اولیه ۶۸. . ...وزن فعلی ۶۶....وزن هدف ۶۰...                                            تاپیک لاغری خانومای ۸۵ کیلویی💪💪💪💪
اینم شوهر جان بنده

واااااااااای چش مردمو در آوردیم َ😂😂😂😂😂😂

دوستان عنچوچک معنی بدی نداره اسم یه آجیله ناراحت نشین یوخ                                   با دوست پسراتون میرین شمال؟ من یبار با تلفن کارتی به دوست پسرم زنگ زدم بابام فهمید با نیسان از روش رد شد قطع نخاع شد منو هم با اسید غسل داد الان پوست ندارم  اصن چجوری شماها عاشق میشین من فقط گشنم میشه  
1614
1641
عمرا هیچ جوابی به پای جواب همسر من برسه اوووووووف😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 

ای واااای چه باحال  این تو آگاهی کار میکنه 

من واتس آپ نداشتم بخاطر این رفتم نصب کردم خیلی باحال بود  

1615