1648
1605
عنوان

چت کردن منو شوهرم،چت کردن بقیه😐😐اسکرین📷

| مشاهده متن کامل بحث + 261191 بازدید | 2022 پست
من پارسالم این چالش و انجام دادم قشنگ ر..د ب چالش الانم انجام دادم اسکرین هردوبارو میزارم میترکین از ...

خدااا🤣🤣🤣🤣🤣🤣

فقط 21 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداجانم  ۷ ساله  منتظرم  ،ای کاش میدونستم  کی تموم میشه  این انتظار   😥😥منی که  حتی یه  مسکن نمیخوردم موقع سردرد  کلی تو این  سالها  امپول  و دارو  مصرف کردم  ولی هیچی به هیچی 😭😭 عزیز دل مادر   برای داشتنت  دلی را به دریا  زدم کسی که از اب هم واهمه داشت  .خدایا  من هنوزم امیدوارم  .این جمله  حالمو خوب میکنه  من  به دستان خدا خیره  شدم  وخدا معجزه  کرد   انشالله به زودی معجزه  بشه  🤗
بچه ها شوهر من بیتربیتی جواب داد 😂😂

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣sikishmakh🤣🤣🤣

این را توی کله ات فرو کنکه زن ها با مردی که دوستش دارند ازدواج نمی کنند!زن وقتی دید کارد به استخوان رسیده و لازم است برای آینده اش یکی را انتخاب بکند، آن وقت می گردد و مردی را پیدا می کند که حدس می زند پدر خوب و شوهر خوبی از آب در می آید و می شود بهش تکیه کرد.فهمیدی؟وگرنه عشق حس خوشایندی است که امروز هست و فردا نیست

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

1522
شوهرمن فقط😒

وایییییییی خــــــــــدا😂😂😂😂😂

با افتخار مـــن یه دختر کیپاپر و اوتاکوام ....و به قانون جذب و کارما هم ایمان دارم(از خنده جاهلان نخواهم ترسید...برخنده این زمانه خواهم خندید ... من بر سر هدف خود خواهم ماند تاکور شود هرآنکه نتواند دید...) تا در طلب گوهرکانی,کانی تا در هوس لقمه نانی ,نانی ,من فاش میکنم حقیقت مطلب را ,هرچیز که در جستن آنی,آنی😊😀دیگه یه یکسالی میشه که گیاهخوارم از نوع وگان، با اینکه ۱۷سالمه با این نوع سبک زندگی انگار هر روز متولد میشم 😍😀😀     میخوای لاغرشی؟ کلیک کن                                                        
اره آخه باهم قهریم زیاد اوکی نیستش

صفحه چنده

نامم زن است...زمانی که زنده به گورم میکردند گاه سنگسار،گاه ضعیفم میخواندند وگاه لجک بر سر،و من ازهر مردی مردترم!همانوقت که توعربده میکشی ومن به حکم ابرو داری پنجره رو میبندم از تو مردترم،همانوقت که من درد میکشم و تو پدر میشوی،باور کن من از تو مردترم!همانوقت که تو در تاکسی زانویت را بر زانویم میسایی من خودم را جمع میکنم و میگویم اقای راننده لطفا نگه دارید!بازهم از تو مرد ترم...همانوقت که پیش پایم ترمز میزنی و میگویی چند؟؟ و من رویم را برمیگردانم از تو مرد ترم! زن عشق زایید و  تو برایش نام انتخاب کردی!او درد میکشد ولی ترس تو این است که فرزندت دختر باشد...او بیخوابی میکشد و تو خواب حوریان را میبینی!او مادر میشود و همه جا میپرسند نام پدر؟؟؟؟
1614

تاپیکم باعث دعوا نشه صلباااات

نامم زن است...زمانی که زنده به گورم میکردند گاه سنگسار،گاه ضعیفم میخواندند وگاه لجک بر سر،و من ازهر مردی مردترم!همانوقت که توعربده میکشی ومن به حکم ابرو داری پنجره رو میبندم از تو مردترم،همانوقت که من درد میکشم و تو پدر میشوی،باور کن من از تو مردترم!همانوقت که تو در تاکسی زانویت را بر زانویم میسایی من خودم را جمع میکنم و میگویم اقای راننده لطفا نگه دارید!بازهم از تو مرد ترم...همانوقت که پیش پایم ترمز میزنی و میگویی چند؟؟ و من رویم را برمیگردانم از تو مرد ترم! زن عشق زایید و  تو برایش نام انتخاب کردی!او درد میکشد ولی ترس تو این است که فرزندت دختر باشد...او بیخوابی میکشد و تو خواب حوریان را میبینی!او مادر میشود و همه جا میپرسند نام پدر؟؟؟؟
1641
تاپیکم باعث دعوا نشه صلباااات

نه ماله ما باعثه خیر شد برااولین بارشوهرم پیاموسرکارش جواب داد 

باعث شد عقده ای ازدنیانرم 😆

حیف نمیتونم بزارم 

کلا گند زدبه چالش

من بلوچم  زبانم بلوچی  لباسم بلوچی  فرهنگم بلوچی  وطنم ایران  مکران بلوچستاااان 😍افتخارم اهل سنتم💫 اهل سنتِ معتقدتوجه داشته باشین میگم معتقددددد شبی  به نام یلدا😊 جشنی به نام نوروز 😊جشنی بنام سالگردازدواج وتولد😊روزی به نام مادر وپدر وزنومرد 😊سالگردی بنام فوت وچهلم وهفتم وختم و لباس سیاه وعزاداریو سینه زنی وغیرذالک  نداره والسلام😐 اعتقادم همینه نمیتونم بخاطر یه عده بدروغ بگم نههههه خیلی خوبم داریمممم 😐واقعیت وحقیقت مذهبم همینه حالا یه عده میگنـ افراطه ازنظرما نیست اسم مذهبون گویای همه چیز هست یعنی دنبال رو راه وروش پیامبر ص عزیز همونطور که من به اعتقاد شما کارندارم شمام نداشته باش ممنون دوست بادرکوفهم وباشعوروفرهنگم 😘😍حالا یه عده اهل سنتم وبه اعتقاداتشون  پایبند نیستن دلیل نمیشه بهم بگین حرفات  دروغه 
نه ماله ما باعثه خیر شد برااولین بارشوهرم پیاموسرکارش جواب داد  باعث شد عقده ای ازدنیانرم 😆 ...

بزار دور همیم بخندیم

1615