1676
1605

چت کردن مردم
چت کردن ما😐

نامم زن است...زمانی که زنده به گورم میکردند گاه سنگسار،گاه ضعیفم میخواندند وگاه لجک بر سر،و من ازهر مردی مردترم!همانوقت که توعربده میکشی ومن به حکم ابرو داری پنجره رو میبندم از تو مردترم،همانوقت که من درد میکشم و تو پدر میشوی،باور کن من از تو مردترم!همانوقت که تو در تاکسی زانویت را بر زانویم میسایی من خودم را جمع میکنم و میگویم اقای راننده لطفا نگه دارید!بازهم از تو مرد ترم...همانوقت که پیش پایم ترمز میزنی و میگویی چند؟؟ و من رویم را برمیگردانم از تو مرد ترم! زن عشق زایید و  تو برایش نام انتخاب کردی!او درد میکشد ولی ترس تو این است که فرزندت دختر باشد...او بیخوابی میکشد و تو خواب حوریان را میبینی!او مادر میشود و همه جا میپرسند نام پدر؟؟؟؟

😂😂😂😂😂

فقط 9 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شکرت خدا 😍شکرت شکرت و بازهم هزاران بار شکرت روز ۲۱/۱۰/۹۸بهترین روز زندگیم بود .چرا چون گفتن سالمی وقراره بیای بغلم دختر ناز مامانی😍😍😚 .خدایا ازت میخوام به همه منتظرا یه بچه سالم بدی تا طمع خوش مادر شدن و مخصوصا دختردار شدن رو بچشن .شکرت هزاران بار که میوه بهشتو بهم دادی 

من چند مرتبه از این سایت مای پی‌شاپ صنایع دستی خریدم، واقعا راضی بودم ازشون. طبق زمانی که گفتن ارسال کردن

. پیگیری و پاسخگویشونم خیلی خوبه. بهتون پیشنهادش میکنم.

1677

همسرتون  سر کارن  الان ؟ 

انقدر دلم ازین چوب های جادو گری می خواد😃 ... بزنم ب خونه ، خونه بررررق  بیوفته ... بزنم ب ظرفها ، ظرفها شسته شه ... بزنم ب لباسها ، لباسها اتو شه ...  بزنم ب کتابها ، خونده شه و داخل مغزم جا گیر  بشه !!!😄  عین تو کارتون ها ، یه صدای جیلینگ جیلینگی هم بده ، ذوق کنم 😁
1668

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 منم بعضی وقتا اینجوری پیام میدم ولی شوهرمم مثل شوهر شما 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه اخلاقم بده عوضش دستپختم خوبه 😌🤪 دوست داشتی اخلاقم خوب بود گشنه میموندی    تیکر تولد عشقمه   
1651