2703
2553

فقط ترشیه بادمجون...

دارم دنبال سرکه خونگی میگردم واسه بقیه ترشیام

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من یکم انداختم ولی میخوام بازم بندازم هنوزترشی

خانما برا خانه دارشدنم صلوات مرسی🌹اگه دلت برادست خط بچگیت تنگ شدبادست مخالفت بنویس🌹چقدرسخت تنگ ماهی بودن بشکنی قاتلی نشکنی زندانبان🌹  
2720

ننداختیم درست کردیم😁زود نیست که از اخرای شهریور داریم میخوریم نصف دبه تموم شده😛

این را توی کله ات فرو کنکه زن ها با مردی که دوستش دارند ازدواج نمی کنند!زن وقتی دید کارد به استخوان رسیده و لازم است برای آینده اش یکی را انتخاب بکند، آن وقت می گردد و مردی را پیدا می کند که حدس می زند پدر خوب و شوهر خوبی از آب در می آید و می شود بهش تکیه کرد.فهمیدی؟وگرنه عشق حس خوشایندی است که امروز هست و فردا نیست
مامان من ترشی سیر و بادمجونش اماده اس .ترشی مخلوط(هفت بیجار)و لیته هم داره درست میکنه به منم میده&nb ...

نوش جونت. دستش درد نکنه.ترشی مادر عالیه😢

❤خدایا عاشقان را غم  مده  شکرانه اش با من....❤
2714

من دوماه پیش شایدم بیشتر سیر ترشی گذاشتم پریشبم دیدم بادمجون زیاده ترشی بادمجون

سفالیه بادمجون شکم پره

5تاشیشه لیته

و 4تاهم فلفل شوهرم زیاد گرفته بود اونارم ترشی کردم

😀😀😀

اگر میخواین کسی به حرفتون توجه کنهبا این جمله شروع کنید:"نمی‌دونم اینو بهت بگم یا نه..."😶
منم درست نکروم فعلت. با اب گوجه درست میکنم من. بهش میگیم سالاد زمستانی.نمیدونم شماها چ میگین. خیلی خ ...

ما میگیم ترشی گوجه

اره خیلی خوشمزه اس

این را توی کله ات فرو کنکه زن ها با مردی که دوستش دارند ازدواج نمی کنند!زن وقتی دید کارد به استخوان رسیده و لازم است برای آینده اش یکی را انتخاب بکند، آن وقت می گردد و مردی را پیدا می کند که حدس می زند پدر خوب و شوهر خوبی از آب در می آید و می شود بهش تکیه کرد.فهمیدی؟وگرنه عشق حس خوشایندی است که امروز هست و فردا نیست
من دوماه پیش شایدم بیشتر سیر ترشی گذاشتم پریشبم دیدم بادمجون زیاده ترشی بادمجون سفالیه ب ...

به به.دل خوش بخورین

لیته رو رنده میکنی یا میکوبی؟

❤خدایا عاشقان را غم  مده  شکرانه اش با من....❤
2706