1472
1459
عنوان

عمل پروتز ب.ا.س.ن

209 بازدید | 8 پست

سلام كسي رو ميشناسيد كه خودش يا اطرافيانش اين عمل انجام داده باشن و اطلاعات بهم بديد؟؟؟

واقعا با ورزش هرچي تلاش ميكنم تاثير چنداني نداره

پروتز بده

یکم لاغر بشی پروتزه بدشکل میشه تو بدنت

آقایونی که درخواست دوستی میفرستین ، واقعا درونه من چه چیزی میبینین ک فکر میکنین میشینم درد و دلتونو گوش میکنم  اگه خیلی دلتون پره خب برید بشینین تو دسشویی  با تشکر مرسی اه  

میخوای وام بگیری؟یا واسه وامت ضامن نیاز داری؟

هرکدوم رو بخوای تو وامیار میتونی پیدا کنی تازه ، ما بهت مشاورم میدیم

وامیار مشاور هوشمند مالی شما

پرستش پارمیسو..😀😀

(رب لا تذرنی فردا وانت خیر الوارثین)  🙏🙏🙏 خدا جونم نزار انتظارم از 7 سال بگذره کمکم کن قبل تاریخ عقدمون منم واقعی تیکر بارداری بزنم 🙏🙏🙏یه صلوات واسه مامان شدنم می فرستید ❤❤❤(اللهم صل علی محمد وآل محمدوعجل فرجهم )💖💖💖خدایا آرزوهایمان را مصلحتمان قرار ده🙏🙏🙏
1475
واس منم تخت بود رفتم پیلاتس چند ماه الان خیلی خوب شده خودم که راضیم که از پیشرفتش    

وزن هم كم كردي ؟من كلي وزن كم كردم و با بدنسازي سنگين هم كارميكنم با مربي ولي خيلي تاثير نداره مربي هم ميگه ژنتيكيه

وزن هم كم كردي ؟من كلي وزن كم كردم و با بدنسازي سنگين هم كارميكنم با مربي ولي خيلي تاثير نداره مربي ...

نه من اصلا وزن کم نکردم تازه چند صدگرمم زیاد شدم

ولی بدنم خیلی فرمش فرق کرده

من خودمم دوست ندارم اخه لاغر شم

بیایید دنیارو به جای بهتری تبدیل کنیم  
وزن هم كم كردي ؟من كلي وزن كم كردم و با بدنسازي سنگين هم كارميكنم با مربي ولي خيلي تاثير نداره مربي ...

بله ژنتیکیه...

واینکه دنیاجهانبخت عمل کرده ..بچه ها میگفتن توپیجش اسم دکترشم گفته

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙