2726

سلام خانوما، من شوهرم غیرتیه یه جاهایی خیلی دیگه حساسه اعصابمو خورد میکنه قبلا" تو دوران آشنایی و خواستگاری من بهش گفتم چطوری تیپ میزنم چیزی نگفت البته من حجابمو رعایت میکنم ولی نه اینکه مثلا" چادر بپوشم مشکلی نداره با این قضیه اما سر چیزای دیگه بعضی کفرمو در میاره😣مسائلی مثل آرایش آرایش نکن اگه میکنی خیلی کمرنگ حالا خوبه خیلی آرایش نمیکنم، البته زیاد محلش نمیزارم، یا اگه میان کنتور برق بخونن میگه درو باز نکن، یا ماشینو جلوتر از مغازه پارک میکنه که کسی منو نبینه!!! هروقتم باهاش حرف میزنم میگه جامعه افتضاح شده من نمیتونم بیتفاوت و بی غیرت باشم! شما شوهراتون چطورن؟؟؟ راستی من تو اطرافیان دیدم اونایی که خیلی غیرتی هستن دختر گیرشون نمیاد بیشتر پسر دارن به خاطر اخلاقشون، من دوست دارم بچه دومم دختربشه یعنی این قضیه صحت داره؟؟؟ بگین من چطوری باهاش رفتار کنم که گیر نده بهم😜ممنون میشم. 

خدایا به تو توکل کردم😍⁦♥️⁩

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

شوهر من خیلی غیرتی نیست اما غیرتیه و دقیقا حرف شوهر تو و میزنه میگه جامعه بد شده ادم نمیتونه حتی به داداششم اعتماد کنه😍🤐

هی اقای شوهر🤪😂حواست هست دنیامی؟❤

من عشقم خیییییییلی شدید متعصب بود...ازغیرتی رد کرده بود.

برا هیچکی متعصب نبودا..فقطط نسبت به من و مامان وآبجیش ...

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙

😐😐😐چرا میزاری کس دیگ ب اسم غیرت برات تصمیم بگیره؟؟؟

جسم تو موی تو صورت تو مال خودته کس دیگ حق نداره تعیین تکلیف کنه واس نوع پوششت

‏نظر همه محترم نیست! این یک سفسطه ساده لوحانه‌ست که میگه نظر همه محترمه، درستش اینه که «همه حق بیان نظرشون رو دارن» نه این‌که نظر همه محترمه..

خخخخ شوهر منم همینجورع

یه توپ دارم قلقلی نیس   سرخ و سفید و آبی نیس   میزنم زمین صدا میده.  سوراخه و هوا میده من این توپو نداشتم.   پول از قلک برداشتم   رفتم یکی خریدم.  نتیجه اش رو دیدم.  بابام بهم کتک داد.  گریه کردم پفک داد 

بالاخره بعد از چند ماه و چند سال  زندگی  ، قلق هم دست تون میاد و  متوجه حساسیت های هم می شید و طبیعتا  رعایت میکنید دیگه ... 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

واس من زیادی حساسه.

قبلنا نمیزاشت شلوارم از قد ۹۰ کمتر بشه ، دیگه کلی باهاش صحبت کردم دیگه نرم شد قد ۸۰ بپوشم😐

لباسا و مانتوهای بازم ک نمیزاره

تنهام نمیزاره برم جایی.

چندبارم تو خیابون یکی بهم متلک انداخت گرفت مثله چی زدش😐

غیرتیش زیادیه

Ceeport  ❤ متاسفم لطفا منو ببخش مچکرم عاشقتم  ❤ceeport    💕سوالی در حیطه ی قانون جذب داشتین بپرسین❤💕
2706