2726

از گوشت مرغ بدم میومد و از لوبیا پلو 

فقط یه ایرانی میتونه بعداز اینکه جواب آزمایشش رو گرفت و       سالم بود بگه:این همه خرج کردیم هیچیمون هم نبود😂😂😂  آقا اینایی که میخوان مشت بیارن از قبل ی ندا نمیدن که ما کف دست نبریم سنگ کاغذ قیچی بشه😂😂😂 توجه کردین وزارت بهداشت دیگه پیام نمیده سپردمون دست خدا😂😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من دوران بارداری از قند متنفر شدم،حالا هم بعد سه سال با قند نمیتونم چای بخورم  

بابام که رفت شهر خالی شد،مگر تو چند نفر بودی بابای گلم😭😭😭😭 فراموش کردنت هنر میخواهد و من بی هنرترین انسان عالمم😭😭😭
اخ نگو ترشی البالو یکسال مونده بود نخورده بودم باردار شدم مثل چیی میخوردم پاشم بخورم باز هوس کردم😅

اخه میگن غوره ضرر داره ولی من هلاکش بودم مامانم از دست من برشون میداشت میررفتم قایمکیش میبردم تو اتاق میخوردم

فقط یه ایرانی میتونه بعداز اینکه جواب آزمایشش رو گرفت و       سالم بود بگه:این همه خرج کردیم هیچیمون هم نبود😂😂😂  آقا اینایی که میخوان مشت بیارن از قبل ی ندا نمیدن که ما کف دست نبریم سنگ کاغذ قیچی بشه😂😂😂 توجه کردین وزارت بهداشت دیگه پیام نمیده سپردمون دست خدا😂😂
دختر  دختر بالشت پر دختر  از برای دل بابا در و گوهرم دختر

خدا حفظشون کنه عزیزم من خودمم بچم دختره حالا تو شکممه یه شیطونی که نگو میترسم دنیا هم بیاد شلوغ و شیطون باشه😂

میشه برای سلامتی دخترم صلوات بفرستی❤
2706