2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
چیپس آماده تراریخته هست نوشابه هم کافئین داره و برا نینی به شدت ضرر دارن

اره😭😭

اصلا به حدی بودم که هر چی میخردم برمیگشت

باید چیپس میخوردم که بالا نیارم😐😐😐

الان که تهوع کم شده کمتر میخورم

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊

من همه چیز میخوردم چیز عجیبی نبود....فقط ویارم اوایل ب خونمون بود میرسیدم سرکوچمون بوی خونمون میومد تو دماغم حالم بد میشد

دختر قشنگم بهونه زندگی منو بابایی خوش اومدی ب زندگیمون،خدایا مواظب عشقم و دخترم باش
2738
من مشکل داشتم یه لحظه شیرین میخوردم یه لحظه دیگه ترش همه هنگ بودن😐

منم سونوگرافای خانواده یه روز میگفتن پسره یه روز میگفتن دختره

ولی در کل عاشق لبنیات بودم صب نون و پنیر نهار نون و ماست شب نون و دوغ یا ماست موسیر

و خدایی که بشدت کافیست......
🤔🤔🤔چیز عجیبی نمیخوردم باید از من بپرسن چی میخوردی ؟؟؟من کلا با سیب زنده بودم 

عه یادم اومد مربا رو با قاشق میخوردم اونم نه یه ذره ها یه عالمه 😋😋😋قبل بارداری از مربا بیزار بودم

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
ترشی غوره هلاکش بودم.نمکم میریختم کف دستم میخوردم

اخ نگو ترشی البالو یکسال مونده بود نخورده بودم باردار شدم مثل چیی میخوردم پاشم بخورم باز هوس کردم😅

میشه برای سلامتی دخترم صلوات بفرستی❤
2706