2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
چیپس آماده تراریخته هست نوشابه هم کافئین داره و برا نینی به شدت ضرر دارن

اره😭😭

اصلا به حدی بودم که هر چی میخردم برمیگشت

باید چیپس میخوردم که بالا نیارم😐😐😐

الان که تهوع کم شده کمتر میخورم

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊

من همه چیز میخوردم چیز عجیبی نبود....فقط ویارم اوایل ب خونمون بود میرسیدم سرکوچمون بوی خونمون میومد تو دماغم حالم بد میشد

دختر قشنگم بهونه زندگی منو بابایی خوش اومدی ب زندگیمون،خدایا مواظب عشقم و دخترم باش
2714
من مشکل داشتم یه لحظه شیرین میخوردم یه لحظه دیگه ترش همه هنگ بودن😐

منم سونوگرافای خانواده یه روز میگفتن پسره یه روز میگفتن دختره

ولی در کل عاشق لبنیات بودم صب نون و پنیر نهار نون و ماست شب نون و دوغ یا ماست موسیر

و خدایی که بشدت کافیست......
🤔🤔🤔چیز عجیبی نمیخوردم باید از من بپرسن چی میخوردی ؟؟؟من کلا با سیب زنده بودم 

عه یادم اومد مربا رو با قاشق میخوردم اونم نه یه ذره ها یه عالمه 😋😋😋قبل بارداری از مربا بیزار بودم

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
ترشی غوره هلاکش بودم.نمکم میریختم کف دستم میخوردم

اخ نگو ترشی البالو یکسال مونده بود نخورده بودم باردار شدم مثل چیی میخوردم پاشم بخورم باز هوس کردم😅

میشه برای سلامتی دخترم صلوات بفرستی❤
2706