1619
1632
عنوان

عجیب ترین چیزایی که تو بارداری میخوردید

| مشاهده متن کامل بحث + 1028 بازدید | 90 پست
چیپس آماده تراریخته هست نوشابه هم کافئین داره و برا نینی به شدت ضرر دارن

اره😭😭

اصلا به حدی بودم که هر چی میخردم برمیگشت

باید چیپس میخوردم که بالا نیارم😐😐😐

الان که تهوع کم شده کمتر میخورم

صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊

من همه چیز میخوردم چیز عجیبی نبود....فقط ویارم اوایل ب خونمون بود میرسیدم سرکوچمون بوی خونمون میومد تو دماغم حالم بد میشد

دختر قشنگم بهونه زندگی منو بابایی خوش اومدی ب زندگیمون،خدایا مواظب عشقم و دخترم باش

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

من مشکل داشتم یه لحظه شیرین میخوردم یه لحظه دیگه ترش همه هنگ بودن😐

منم سونوگرافای خانواده یه روز میگفتن پسره یه روز میگفتن دختره

ولی در کل عاشق لبنیات بودم صب نون و پنیر نهار نون و ماست شب نون و دوغ یا ماست موسیر

دنیا بدون دخترام مفتم نمی ارزه
1522
🤔🤔🤔چیز عجیبی نمیخوردم باید از من بپرسن چی میخوردی ؟؟؟من کلا با سیب زنده بودم 

عه یادم اومد مربا رو با قاشق میخوردم اونم نه یه ذره ها یه عالمه 😋😋😋قبل بارداری از مربا بیزار بودم

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
ترشی غوره هلاکش بودم.نمکم میریختم کف دستم میخوردم

اخ نگو ترشی البالو یکسال مونده بود نخورده بودم باردار شدم مثل چیی میخوردم پاشم بخورم باز هوس کردم😅

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت.میشه برای نی نی صلوات بفرستی😍
منم سونوگرافای خانواده یه روز میگفتن پسره یه روز میگفتن دختره ولی در کل عاشق لبنیات بودم صب نون و پ ...

بالاخره دختر یا پسر؟😂

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت.میشه برای نی نی صلوات بفرستی😍
8

از گوشت مرغ بدم میومد و از لوبیا پلو 

عشق                                                           سخت است                                                  توضیح و توصیفش.....                                  عشق یک پرسه در کوچه ب کوچه ی وجودت       یا که نمیدانم شاید عشق مرحم است....              شاید هم ب طعم شیرین،شیرینی کشمشی...یا که یک میم در انتهای اسمش..مثلا ک بگویی مرد من یا ک بگویی عزیزم ....عزیز من...اصلا عشق یعنی زیر پا گذاشتن فست فودها و تست کردن آب زرشک های دست فروش ها.......                 یا اعتمادی ک نمیدانی از کجا ولی هست    اصلا عشق یعنی اینکه من دوستش دااارم...   یعنی کلمات فانتزیی ک در دایره لغاتش نیس  یعنی خاطره حرف زدنش را انقدر با خودم تکرار کنم ک سردرد بگیرم
1523
اخ نگو ترشی البالو یکسال مونده بود نخورده بودم باردار شدم مثل چیی میخوردم پاشم بخورم باز هوس کردم😅

اخه میگن غوره ضرر داره ولی من هلاکش بودم مامانم از دست من برشون میداشت میررفتم قایمکیش میبردم تو اتاق میخوردم

عشق                                                           سخت است                                                  توضیح و توصیفش.....                                  عشق یک پرسه در کوچه ب کوچه ی وجودت       یا که نمیدانم شاید عشق مرحم است....              شاید هم ب طعم شیرین،شیرینی کشمشی...یا که یک میم در انتهای اسمش..مثلا ک بگویی مرد من یا ک بگویی عزیزم ....عزیز من...اصلا عشق یعنی زیر پا گذاشتن فست فودها و تست کردن آب زرشک های دست فروش ها.......                 یا اعتمادی ک نمیدانی از کجا ولی هست    اصلا عشق یعنی اینکه من دوستش دااارم...   یعنی کلمات فانتزیی ک در دایره لغاتش نیس  یعنی خاطره حرف زدنش را انقدر با خودم تکرار کنم ک سردرد بگیرم

منم پف فیل زیاد میخورم روزی یه سینی بزرگ....ابغوره هم خالی خالی سرمیکشم الان تموم شده دیگ ندارم😔

فقط 2 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ندیدم در جهان بهتر ز مادر...سروجانم همه بادا فدایت❤
1628