2410
2553
عنوان

خانومای گل یه لحظه بیاید.....

83 بازدید | 15 پست

سلام خانوما من و شوهرم دخترخاله پسرخاله هستیم‌مشاوره قبل ازدواج رفتیم ولی ازمایش ژنتیکی ندادیم‌فقط چنتا سوال جواب درمورد بیماری های فامیلی کردن ماهم‌همه رو گفتیم نه نداریم هیچ مشکلی. اونام ازمایش خاصی ننوشتن برامون.حالا چندماه بعد میخایم به امید خدا اقدام کنیم برای بارداری یه چیزایی میخونم درباره ازدواج فامیلی ک ترسوندتم... آزمایش ژنتیک باید بدیم؟مشاوره ژنتیک یا مرکز ژنتیک تو همدان اگه آدرس یا شماره تلفن دارید لطف کنید❤

بابا نترس اون بیماریایی ک میگن میگیره واس اوناس ک دیگ انقدر فامیلی فامیلی ازدواج کردن ک خودشوم نمیدونن نصبتشون با هم چیه

ینی ببین ما تو فامیل انقدر ازدواج فامیلی داشتیم ک عمم زنداییمه دختر خاله بابام زنعمومه دختر خالم عروس عممه دختر عمم عروس عممه اصن یه وضعیه ولی همه سالمیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
بابا نترس اون بیماریایی ک میگن میگیره واس اوناس ک دیگ انقدر فامیلی فامیلی ازدواج کردن ک خودشوم نمیدو ...

عزیزم دلم گرم شد یکم ممنون ولی انقد از آمارها و اینکه ریسک هربیماری بالاس میگن آدم میترسه البته آدم بد بینی نیستم ولی خب خیال آدم راحت شه بهتره

ما یه آشنا داریم دختر خاله پسر خاله بودند بچه اول متاسفانه هم فلج ذهنی و جسمی بود 

چنین چیزی تو خانوادمون هم قبلا نبود 

البته بچه دومش کاملا سالم 

حتما برو ازمایش ژنتیک بده 

2714
عزیزم دلم گرم شد یکم ممنون ولی انقد از آمارها و اینکه ریسک هربیماری بالاس میگن آدم میترسه البته آدم ...

میفهمم ادم خب بچشه نگران میشه ولی ماها ام خیلی فامیل تو فامیلیم چیزی نیس نترس

عزیزم دلم گرم شد یکم ممنون ولی انقد از آمارها و اینکه ریسک هربیماری بالاس میگن آدم میترسه البته آدم ...

عزیزم به این حرفاالکی دلگرم نشومشاورژنتیک میگفت حتی اونایی که غریبه هستن بایدژناشون بررسی بشه شایدژن معیوب داشته باشن به این حرفاریسک نکن که یه دفعه خودتوتاآخرعمردرگیرمیکنی بروپیش متخصص ژنتیک وآزمایشاروکامل انجام بده 

من و شوهرم نسبت فامیلی که نداریم هیچ

حتی بچه یه شهر هم نیستیم

ولی الان خوردیم به مشکل ژنتیکی

ریسک نکن

ازمایش رو حتما بده

انشالله که هیچ مشکلی نیست

برای باردار شدن سوالی داشتین اگه بتونم کمکتون میکنم

سلام دوستان منم تازه وارد این ساییت شدم.عزیزم منم تو فامیل هیچ بچه مشکل داری نداریم ولی شانس بد من بچه من مشکل پیدا کرد بارداریه دومم مشکل داشت ک مجبور به خطم بارداری شدم برو آزمایشا را بده و مشاور ژنتیک

2706