2726
عنوان

سونو قلب و تشخیص سقط

188 بازدید | 16 پست

سلام.من هفته ۶ رفتم سونو گفت همه چی اوکی فقط ضربان قلب نداره.

الان که هشت هفتمه میگه اصلا قلب تشکیل نشده.

رشد هم نداشته.

امکانش هست تشخیص سونو اشتباه باشه؟کسی تجربه داره؟

به من گفت برو دکتر برات آمپول بنویسه برا سقط.من میگم با یه سونوی شکمی که سریع نمیگن سقط😑😑😑

کلی لباسای شیک و مناسب با ارسال رایگان دارم.سه سال که فروش اینترنتی دارم پیجم به تازگی زدم یسر بزن ضرر نمیکنی mezon.mahasa

از صبح دارم دیونه میشم.آخه من تمام علائمم سر جاشه.لکه بینی و... هم ندارم.😏😏

دکترم فردا هستش من تا فردا دیوونه میشم

کلی لباسای شیک و مناسب با ارسال رایگان دارم.سه سال که فروش اینترنتی دارم پیجم به تازگی زدم یسر بزن ضرر نمیکنی mezon.mahasa

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

متاسفانه خیلی ها اینجوری میگن الان.  یکی از فامیلامون بهش گفتن سقط کنه تا هفته 16 صبر کرد،  قلب تشکیل شد.  رفت طب سنتی یپش یکی از شاگردای تبریزیان بهش گفتن سقط نکن.  بعضی وقتا مغز زودتر از قلب تشکیل میشه،  اگه نشه خودش سقط میشه نیاز به امپول نیست اما الان دکترا سریع میگن سقط. حتما پیش یه دکتر خوب دیگه هم برو

متاسفانه خیلی ها اینجوری میگن الان.  یکی از فامیلامون بهش گفتن سقط کنه تا هفته 16 صبر کرد،  ...

سونوی داخلی انجام نداد؟

نه اصلا به حرف دکترا نکنی بچتو بندازی!!!!!!!!

صبر کن بعضیا ۱۰ هفتگی قلبشون تشکیل میشه اونموقع دوباره برو سونو

اگه خداینکرده هم مشکل داشته باشه خود خود به خود سقط میشه مطمعن باش

برای امسال بچه دار شدنم یه صلوات بفرستین لطفا یه بچه سالم و صالح و خوشگل ممنون😘          🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹

عزیزم دکترای طب سنتی مخالفقلبشون ، میگن باید یک ماه دیگه صبر کرد ، خیلی از بچه ها دیر قلبشون 

چــــه زیبـــا مـــی گفت متـــرسک :
وقتــــی نمیــــشود رفـــت ،
یــــک پــــا هــم اضـــافیست .....!
نه اصلا به حرف دکترا نکنی بچتو بندازی!!!!!!!! صبر کن بعضیا ۱۰ هفتگی قلبشون تشکیل میشه اونموقع دوبار ...

نمیدونم .میترسم برا خودم مشکلی پیش بیاد.تا کی برا خودم خطری نداره؟

خطری نداره ، خواهشا صبر کن

چــــه زیبـــا مـــی گفت متـــرسک :
وقتــــی نمیــــشود رفـــت ،
یــــک پــــا هــم اضـــافیست .....!
یکی از علتهای اصلی سقطسونوداخلیهداخلیه  

😣😣😣پس چیکار کنم؟میترسم صبر کنم برا خودم خطر داشته باشه.گروه خونیمم آخه منفیه

واسه من سر بارداري قبليم اينجوري شد تو ٦ هفته و دوروز گفتن رشدش متوقف شده و قلبش تشكيل نشده البته دكترم واسه دوهفته بعدم جاي ديگه سونو نوشت اونجا هم همينو گفتن باز من خودم دو سه تا جاي ديگه رفتم همه يه نظر داشتن كه تو ٦ هفته و دوروز رشدش متوقف شده و قلب تشكيل نشده بايد سريع سقط كني منم علائمي نداشتم نه درد نه لكه بيني نه خونريزي باز سه هفته واستادم كه خودش سقط شه اصلا به خونريزي نيفتادم دكترم گفت بايد با قرص سقط كني واسم ١٠ تا قرص سايتوتك نوشت و با ١٠ تا قرص سقط كردم. من هم سونوي شكمي انجام دادم هم واژينال

ممکنه باعث عفونت شدید بشه.

هر جنینی که قلب نداشته باشه خودش خود به خود سقط نمیشه.

بهتر اینه که یه سونو دیگه بری با دکتر مشورت کنی اگه مانع نداره دو هفته دیگه هم صبر کنی.

مشکل فقط قلب جنین شما نیست عزیزم میگن رشد هم نداشته.

برای اطمینان بیشتر سونو واژینال میدن 

شب تاریک و سنگستان و مو مستقدح از دست مو افتاد و نشکستنگهدارنده‌ اش نیکو نگهداشتو گرنه صد قدح نفتاده بشکست😊😊😊
2706