2733
2734
عنوان

نکنه باردارم؟

202 بازدید | 13 پست

سلام چند وقته همش حالت تهوع دارم

دو سه ماهم هست ک دارم قرص ضد بارداری می خورم برای درمان تنبلی تخمدان.

ممکنه باردار باشم؟

فردا هم میخوایم بریم کربلا

إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَيْئًا أَنْ يَقُولَ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ                وقتی خدا بگه باش، پس میشود💙

خدا خیرت بده این سوال منم هست من قرص روکین میخورم احتمال داره

ب مامانمگفتم لااقل هفتاد هشتاد درصدخوشگلیه دنیا ب خاطر توعه خندید شد ۱۰۰درصد😍امیدوارم منم زودتر مامان بشم هرکی خوند برام دعا کنه منم حس مادری رو تجربه کنم❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ن عزیزم چون هم قرص خوردی هم تنبلی داشتی. احتمال داره از استرس سفر هم باشه. آب قند بخور توشم کمی نمک بریز. فشار پایین هم باعث تهوع میشه بهتره بری فشارتو بگیری

زیرگنبد کبود دوتا عاشق بود و کلی حسود... تقصیر همون حسودا بود که الان شد یکی بود یکی نبود😢
2731
خدا خیرت بده این سوال منم هست من قرص روکین میخورم احتمال داره

چی بگم خواهر. خیلی حالم بده.... می ترسم نفهمم باردارم برم کربلا بلایی سر بچه بیاد

إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَيْئًا أَنْ يَقُولَ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ                وقتی خدا بگه باش، پس میشود💙
ن عزیزم چون هم قرص خوردی هم تنبلی داشتی. احتمال داره از استرس سفر هم باشه. آب قند بخور توشم کمی نمک ...

مرسی فدات شم خدا کنه

2738
چی بگم خواهر. خیلی حالم بده.... می ترسم نفهمم باردارم برم کربلا بلایی سر بچه بیاد

قرص جلوگیری حالت تهوع میاره.از عوارضشه

برای خودم تاپیک میزنم.گاهی از طرف دوستم تاپیک میزنم گاهی سوالای دخترمو   میپرسم.اگه تناقض تو تاپیک هام میبینین دلیلش اینه🌹😊
حالت تهوع هات از  قرص ال دی هستش  😠🔫ال دی

لعنت ب قرص ال دی😞

برا منم دعا کن پریود بشم😂😂😂😂😂دوروزه عقب افتاده😭😭

میرم کربلا دعای مخصوص می کنم😂