2733
2734

منو نامزدم قرار بود فردا بریم شمال من بهش گفته بودم شاید پدرم اجازه نده اونم هی منو مسخره میکرد میگفت برو اجازه نامه کتبی از بابات بگیر و اینا

دیشب به بابام گفتم اونم اولش قبول نکرد گفت خانواده نامزدت نگن ما رو دخترمون غیرت نداریم همه جا میفرستیمش میره و اینا

منم گفتم نه بابا اونا اصلا اینطوری نیستن بعد کلی اصرارم قبول کرد منم سریع به نامزدم زنگ زدم گفتم کلی خوشحال شدیم

حالا صبح بهم پیام داده میگه مریم بابای من اجازه نمیده میگه نرید پس شمال کنسله

پروانه به شمع بوسه زد و بال و پرش سوخت                  بیچاره از این عشق فقط سوختن آموخت

من کلی دعوا کردم که شما با این کارتون بابای منو زیر سوال بردید بی حرمتش کردین از صبح کلی داریم دعوا میکنم اما متاسفانه حالیش نیست چه بی حرمتی کردن

حالام خیلی عصبیم نمیدونم چیکار کنم

پروانه به شمع بوسه زد و بال و پرش سوخت                  بیچاره از این عشق فقط سوختن آموخت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عقدین؟  چ ربطی ب غیرت داره!!؟ ؟ما فردای عقد 15 روز رفتیم مسافرت

اجازه بابای پسر خنده داره

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2738
من کلی دعوا کردم که شما با این کارتون بابای منو زیر سوال بردید بی حرمتش کردین از صبح کلی داریم دعوا ...

حالا  چ ربطی ب بی حرمتی داره شلوغش کردی 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

اونکه تورو مسخره میکرد خودش باباش اجازه نداده؟؟؟

اصلا مردی که باید از باباش برا مسافرت اجازه بگیره چرا زن میگیره؟ چطور خانواده میخاد تشکیل بده؟

من باید شاد باشم ،،.،..... به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشن 😊
من کلی دعوا کردم که شما با این کارتون بابای منو زیر سوال بردید بی حرمتش کردین از صبح کلی داریم دعوا ...

بی حرمتی؟؟؟؟ 

بیخیال دیگه

درسته کارشون بچگونه بوده اما چه بی حرمتی؟ 

اینقدر سخت نگیرید واقعا

خودتون اذیت میشید. فقط

خدایا میشه سال 2020 حذف کنی دوباره نصب کنی؟ این ویروس داره😓😓😓. 
2706