2733
2734

من پدرم تقی به توقی میخوره میاد ازم پول میگیره حالا حالا ها نمیده حقوق داره  دو نفرن اصلا پس انداز نمیکنه برای پرداخت قرضاش . 

شما باشید چیکار می کنید اگر بهش بگم بده ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اره خیلی زشته ....یه عمر زحمت میکشن ...

بدون چشم داشت خرجمون میگنن ..مگه ما برامون خرج میکردن میگفتیم بیا پس بده که الان خودمون بهشون بدیم بگیم پس بده؟ 

متقابل حق داریم بر گردن هم 

اگرم خواستی بگی جوری بگو دلش نشکنه

دوقلو داشتن چ خوبه😄من وابجیم دوقلوییم دوتا قل کاملا همسان ازهرنظر اخلاق ورفتار واعتقادات ...گاهی حتی ادامه خواب همو میبینیم دنیایی داریم واسه خودمون خخخخخ....ان شالله هرکی دوقلو میخواد خدابهش بده😃😃😃
2738

بچه بزرگ کرده ک بعدا ب دردش بخوره دیگه

چی میشه مثلا پول بدی بهش

این همه بزرگتون کرده ، زحمتتونو کشیده

Ceeport  ❤ متاسفم لطفا منو ببخش مچکرم عاشقتم  ❤ceeport    💕سوالی در حیطه ی قانون جذب داشتین بپرسین❤💕

پدر من به قرآن قسم از وقتی ازدواج کردم همیشه به شوهرم قرض داره الان چهارده ساله همیشه قرض میگیره یه روز نشده قرض نداشته باشه خیلی وقتا پس نداده بعضی وقتها پس داده الانم به جون بچه هام بگم باور نمیکنی درست یادم نیست انقدر گرفته ولی دوروبر هفت هشت میلیون قرض داره که دیگه نمیده شوهرم هم نمیخواد بخدا بهم جهاز هم نداده عروسی هم نگرفته حتی برا شوهرم یه انگشتر و ساعت هم نگرفته کافیه یا بازم بگم یه بار از دستش قرص خوردم از پدر شوهرم قرض گرفته بود پس نمیداد شوهرم دید من از غصه میمیرم خودش داد به پدرش الکی گف پدرزنم پس داد خیلی کشیدم از دستش خیللللللی

لطفا برا سلامتیه مامانم صلوات بفرستین ممنون 
2706