2726

من شنیدم تو تا زن حامله نباید با هم روبرو بشن‌ . ی جایی هم خوندم شکم  بزرگه کوچیکه رو میزنه. چند مورد هم دیدم اطرافم. یکیش خواهرم که ب فاصله ی ماه باردار بودن یکیشون ی چشم بچه اش مشکل دار شد.همین خواهرم که با اون یکی حامله شد و اون یکی بچه اش مشکل دارشده باز با جاریش حامله شد بچه جاریش سقط شد. ی خواعر دیگه ام هم با جاریش حامله بودن بچه جاریش سقط شد. حالا من با برادر زاده شوهرم که هفته بعد زایمانشه تو مهمونی روبرو شدم احوالپرسی کردم از اون موقع استرس گرفتم برا بچه ام .کسی تجربه ای داره؟ ب نظرم اگه یکی از حامله ها  چشمش شور باشه طرف مقابل میگیره.اگه تجربه دارین بگین لطفا چیکار کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

واهیج ربطی نداره تلقن نکن به خودت من همزمان با دونفر فامیل نزدیک حامله بودم هرسه بچه هانون صحیح وسالمن خداروشکر

خانم آن نیست که جانانه ودلبر باشد                                     خانم آن است که باب دل شوهر باشد   (
2706