1472
1459

عزیزم ی دعای مجرب میگم بگو تا پیدا شه

هرکی عکس پروفایلمو کپی کنه خره تمام باتوام بچه جون عکسمو نذار پروفایلت منو چند ساله تو سایت با این عکس میشناسن  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم که خوندی بابا  

قیمت امروز بلیط اتوبوس به هر کجا ایران در علی‌بابا

کلیک کنید

1475

ماشین پسردایی منم دزدین اونام میخواستن بفروشن وامشونو صاف کنن ۳ روز بعد از دزدی ماشینشون از بانک برنده ۱۰۰ میلیون شدن 

به خدا توکل کنین بهترینُ رقم میزنه

چنان دل بسته ام کردی که با چشم خودم دیدم خودم میرفتم اما سایه ام با من نمی آمد!

۴۰ بار سوره ی جن رو بدون اینکه وسطش حرف بزنه بخونه پشت سر هم

و صد بار دعای مقاتل

دعای مقاتل خیلی کمه کلا هردوش یک ساعت وقتشو میگیره

ان شالله پیدا میشه

از منم پارسال دزدیدن

هرکی عکس پروفایلمو کپی کنه خره تمام باتوام بچه جون عکسمو نذار پروفایلت منو چند ساله تو سایت با این عکس میشناسن  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم که خوندی بابا  

عزیزم ان شاء الله ک پیدا بشه ماشین پسر دایی منم دزیده بودن زود پیدا شد همه قطعاتشم عوض کرده بودن بهتراز اولش 

میشه بعده اینکه لایکم کردی یه صلوات واسه حاجت دلم بفرسی❤❤
1444
دست شما درد نکنه..برای شما پبدا شد؟

قربونت

بله عزیزم بعد ده روز ضبط و باطری و باند و ایناشو بردن فقط

من به خوندن سوره ی جن ۴۰ بار خیلی معتقدم

واسه چند نفر دیگه ام تو همین سایت گفتم پیدا شد ماشینشون

از کی؟    

دزدا رو میگه دیگه

ماشین پسردایی منم دزدین اونام میخواستن بفروشن وامشونو صاف کنن ۳ روز بعد از دزدی ماشینشون از بانک برن ...

اینام خ.نه خریدن کلی بدهکارن کلیک فشار روشونه...میخواستن بفروشن یکم از بدهیاشونو بدن

1476
قربونت بله عزیزم بعد ده روز ضبط و باطری و باند و ایناشو بردن فقط من به خوندن سوره ی جن ۴۰ بار خیلی ...

خدااز زبونت بشنوه..انشالله که پیدا شه...خدایا اخه انصافه از اینا دزدیده بشه؟بیچاره  خواهرم

خدااز زبونت بشنوه..انشالله که پیدا شه...خدایا اخه انصافه از اینا دزدیده بشه؟بیچاره  خواهرم

واقعا لعنت ب دزدا منکه افسردگی گرفته بودم چند روز هنوزم نفرینشون میکنم الهی دستشون قطع شه😑

انقد خواهرم ناراحته که نگووو...لاششم میگه پیدا شه فقط...

نگران نباشه بابا پیدا میشه ماتوفامیل چند تا اینجوری داشتیم پیدا شده 

میشه بعده اینکه لایکم کردی یه صلوات واسه حاجت دلم بفرسی❤❤
1331