2733
2734
عنوان

اگزما پوستی

401 بازدید | 20 پست

سلام 

دوستان پسر من ۳ ماه و ۴ روزشه

تقریبا از یک ماهگی صورتش شروع کرد به دونه زدن گفتن از گرمیه پیشنهاد دادن سدر بزنم زدم وخوابید الان یک هفتس که دوباره زده بیرون و خیلی خیلی شدیده دیگه حتی دونه نیست ی دست قرمزه و اب زرد پس میده تقریبا میشه گفت ی لایه از پوست صورتش برداشته شده و قرمزی گوشتت دیده میشه 

بردمش دکتر گفت حساسیته ولی من نفهمیدم از چیه ی کرم کلوتریمازول ۱ درصد داد واس سرش و برای صورتش آتوپیکس تجویز کرد الان تقریبا ۴ روزه استفاده میکنم و هیچ فرقی که نکرده حتی روی گونه هاش که نبود داره دونه میزنه حتی تو ابروهاش و رو گوشاش و پشت چشماش خیلی ناراحتم دو تا دکتر بردمش اولی که پماد چشمی تجویز کرد 

لطفا ی راهی بهم بگین که برای صورت بچه ۳ ماهه بد نباشه 

از اونجاییکه دکترش کلوتریمازول رو برای سرش فقط تجویز کرد میترسم از این قبیل پماد ها به صورتش بزنم 

تعداد رای : 1
نظرسنجی
درمان
0
0%
موضعی باشه
0
0%
خوردنی نباشه
1
100%
بهتره
0
0%

من خودم دائم در حال اگزما هستم. سالهاست که دارم. راه های مختلفی رو هم امتحان کردم. چاره ات فقط عرق ریشه بابا آدمه. هم بخور که بره تو شیرت و هم یه قاشق به بچه بده. در ضمن روی اگزما هم بمال . سریع خوب میشه ضمن اینکه این عرق بو و مزه خاصی نداره مثل اب می مونه

هنوزم چشمای تو مثل شبای پرستاره ست ، هنوزم دیدن تو برام مثل عمر دوبارست، هنوزم وقتی می خندی دلم از شادی می لرزه، هنوزم با تو نشستن به همه دنیا می ارزه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
اخی عزیزم ببین منم اگزما دارم ، تنها چیزی ک ب دادم رسید آبرسان و پماد بتامتازون بود بازم مشورت کن بچ ...

حالا قراره تا شنبه صب کنم اگر تاثیری نذاشت ببرمش ی دکتر دیگه 

حالا نمیدونم دکتر پوست برای نوزاد هم داریم یا همون متخصص اطفال باید بریم حتما

ن ببرش متخصص پوست ، 

بردمش دکتر دوتا پماد داد خوبه خوب شده توی دو روز مصرف ولی گفت به لبنیات حیوانی حساسه احتمالا گفت پاستوریزه استفاده کنم 

نمیدونم روغن دنبه هم جزوش حساب میشه یا نه لطفا راهنماییم کنید 

2738
2706