2726

سلام من سی سالمه ویه پسرهشت ساله دارم الان میخوام واسه دومی اقدام کنم اما باز دودلم شماها چی مث من هستین 

یه جایی خوندم چیزی که تورو نکشه قطعا قویترت میکنه چند سال گذشت تا با پوست و خونم این جمله رو درک کردم 👍

[QUOTE=107686425]با این وضعیت اقتصادی منصرف شدم[/QUOبچه ی اولتون چندسالشه 

یه جایی خوندم چیزی که تورو نکشه قطعا قویترت میکنه چند سال گذشت تا با پوست و خونم این جمله رو درک کردم 👍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من که هنوز اولی و پیدا نکردم😅

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤از خدا میخوام هیچ بچه ای هیچ کجای دنیا مریض نشه🍂خدا جونم بابت تمام گناه هایی که کردم و تو رو اون لحظه بالاسرم ندیدم توبه 😔 میشه برام صلوات بفرستین که خدا گناهامو ببخشه 😢🥀
2728

منم حساااابی دودلم اما بیشتر دلم میخواد اقدام کنم آخه پسرم خیلی تنهاست

انشاالله پیدا میکنی 🙂اقدامی🤔

انشاالله پیدا میکنی 🙂اقدامی🤔

بله عزیزم اقدامیم دو ساله

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤از خدا میخوام هیچ بچه ای هیچ کجای دنیا مریض نشه🍂خدا جونم بابت تمام گناه هایی که کردم و تو رو اون لحظه بالاسرم ندیدم توبه 😔 میشه برام صلوات بفرستین که خدا گناهامو ببخشه 😢🥀

پیدا نمیشه که😂😂باید خودتون بسازینش😂😂

یه بچه که خیلی کمه 

یکی از آشناهای ما یه بچه داره الان 20 سالشه تازگی بیماری گرفته که دکترا میگن نهایتا یک سال دیگه زنده است فکر کن اگه بمیره چقدر پدر و مادرش تنها میشن حالا اگه 2 یا 3 تا بود حداقل دلشون به اونا خوش بود

عزیزم برای دومی اقدام کن انشالله که قدمش پر خیر باشه

خدا میگه من روزی رسان هستم

اگه به این حرفش شک کنیم شرک به خداست

درد ما جز به ظهور او مداوا نشود...
پیدا نمیشه که😂😂باید خودتون بسازینش😂😂

تلاس میکنیم ساخته نمیشه که نمیشه

بله عزیزم اقدامیم دو ساله

دکتر رفتین🤔انشاالله بزودی یه نی نی تپل مپل میاد توشکمت

یه بچه که خیلی کمه  یکی از آشناهای ما یه بچه داره الان 20 سالشه تازگی بیماری گرفته که دکترا می ...

وای عزیزم😔آره واقعا یکی کنه من میگم کاش زودترازاینا آورده بودم الان یه کوچولو میترسم دیگه باردارنشم

2706