2703
2553
عنوان

دوستان عزیز ، فوش نه ، فحش درسته ! ای بابا 😈🔴

| مشاهده متن کامل بحث + 273 بازدید | 38 پست

چشمم😁😂😂🤣

اگه گل بودم حالا شبو روز خارم بدون تو بدون تو    جمادی الاول خاص جذاب    😎طُ” ♥️ قَشَنگ تَرین تیترِ زِندِگےِ مَنی ♥️میگن اگه دیدی خدا همه ی در و پنجره هارو بسته گلایه نکن شاید اون بیرون باد و طوفان سختی باشه.و خدا هیچوقت بد بنده هاشو نمیخواد .پس امیدت به خدا باشه❤پسرم❤نا رفیقا از زندگیم حذف میشن 💜💯☝️My Love Is💞 Mehri💞

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بعضی ها هم در بعضی کلمه هاشون عین قرار میدن مثال : کع یا بع یا نع، این هم اشتباه هستش که باید تصحیح ...

فکر کنم این اشتباه تایپی باشه احیانا

خودت را با دیروز خودت مقایسه کن ؛ نه با امروز دیگران.
2720
وای خدای خیرت بده عزیزم  هیچی به اندازه این " فوش " رو اعصاب من نیست. البته قبلنم گفتم   ...

آخ آخ دیدی چقدر بده 

اصلا آدمو روانی می کنه

اینکه چیزی نیست یکی از اقوام ما تو‌چت بجای وقت ندارم مینویسه فقط .من اولا میگفتم چرا هی میگه فقط.بعد فهمیدم وقت.بهشم گفتم گفت فرقی نداره یکیه🤣🤣🤣🤣🤣

یک صلوات میفرستی؟
2714

خیر از عمد قرار داده میشه، چون اخر این کلمات مثل (نه) صدای عین هم شنیده میشه بخاطر همین بعضی ها نع نگارش میکنن که در اصل اشتباه هستش.

با دو قانون در این جهان هرگز به تفاهم نرسیدم، یکی خواب بود و آن دیگری زمان...
اینکه چیزی نیست یکی از اقوام ما تو‌چت بجای وقت ندارم مینویسه فقط .من اولا میگفتم چرا هی میگه فقط.بعد ...

وای خدای من 

من دیگه حرفی ندارم 🙈🙉🙊

آخ آخ دیدی چقدر بده  اصلا آدمو روانی می کنه

آره خیلی 

اینجا غلط املایی زیاده ولی استفاده غلط از بعضی کلمات دیگه نوبره والا....

یکیش همین "فوش "یکیش "بسته "و خیلی کلمات دیگه 

یعنی میخوان بگن بسه میگن بسته 🙄

خیلی برام عجیبه 🤔

شما باید می نوشتید از بی سوادی نسل جدید است . چرا اینقدر عامیانه مینویسد به این شکل زبان فارسی را تحریف میکنید 

خو عزیزدلم اینا همش عامیانس وگرنه خودم الان باید همه چیو کتابی مینوشتی دیگه ای بابا

خدایا ابر میفرستی بارون نمیدی؟خوبه منم وضو بگیرم نماز نخونم؟😕
2706