2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
وا اسامی معتادین🤔🤔

اقا ک بشه فهمید قبلا معتاد بوده یا ن اخه معتادین برا ترک میرن کمپ دیگه پرونده دارن زیرنظر پزشکن میگم جایی هس بشه تماس گرف ک اسامی تمام معتادین شهر داشته باشه ک ترک کردن و پرونده دارن تو کمپ ها

آقایون مردای معتاد رو زود تشخیص میدن

درسه راستش ی خواستگاری دارم برا تحقیق رفتن شهرخودم تنها زندگی میکنه ۵سال شریکشون و صاحب خونشون و همسایهاش گفتن خوبه و تعریفشو کردن شهرستان اقا هم تحقیق کردن همه گفتن خوبه و خانواده اروم و خوبی داره و... فقط ی نفر گفته قبلا معتاد بوده ۲سال ترک کرده جواب رد دادیم با عمشون اومدن خواستگاری عمشون زنگ زده خواهرم جون ۳تا بچهام ب سر۳تا بچهام معتاد نبوده و نیس اصلا میخواین بیام جلوی خودتون دس رو قران بذارم و... حالا ما دودل شدیم میخواستم بدونم جایی هس ک بشه فهمید

اقا ک بشه فهمید قبلا معتاد بوده یا ن اخه معتادین برا ترک میرن کمپ دیگه پرونده دارن زیرنظر پزشکن میگم ...

آهان نمیدونم.والله الان دیگه نمیشه راحت فهمید کی معتاد  هست.چه برسه بفهمی قبلا معتاد بوده باشه.

یکم پیشش از مواد مخدر تعریف کن اگه برق تو چشاش دیدی معتاده🤣🤣

یک صلوات میفرستی؟
اگ برده باشن کمپ بله.درغیراین صورت نه.ازاخلاق ورفتارش معلومه خب طرف خودشو نشون میده.زمان عصبانیت پرخ ...

یعنی باید تک تک کمپها تماس بگیرم😑

خواستگار هستش نمیتونم بفهمیم راست و دروغ این حرف رو

بنظرم بهترین راه اینه که از خودش بپرسید

گفته نبودم روز اول خواستگاری خواهرم ب معرف گف خیلی سیاس معتاده لابد خواهرم گف من نمیگم هس یا رو هوا گفتم ک اگ هس ی جوری بفهمیم هول میشه یا هرطور ک از حالت عادیش خارج میشه اما معرف بهش گف گفته بود ن بخدا قسم نیستم میخواین هر ازمایشی بگن انجام بدم

2706